metro.cz

Počasí v Praze

5 °C / 17 °C

Úterý, 19. října 2021. Svátek má Michaela.
Jít s ní do postele na prvním rande? Pokud ano a mějte po ruce eJoy®. | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jít s ní do postele na prvním rande? Pokud ano a mějte po ruce eJoy®.

Komerční sdělení Téma sexu na prvním rande je předmětem mnoha diskusí a neexistuje jen jeden správný názor. Na druhou stranu by si tuto možnost měli preventivně připustit i muži.

Mít, či nemít sex s nadějným partnerem hned na prvním rande? Na tuto otázku může dát někdy odpověď i příroda. To platí jak pro kladnou, tak pro zápornou odpověď. Ukazuje se totiž, že pokud je sexuální touha opravdu vysoká, není téměř nic, co by mohlo stát v cestě k cíli člověka. Snad kromě „nemravné erekce“.

Kdy je sex na prvním rande nejčastější?

Jsou situace, kdy se nelze „ovládat“ a libido je silnější než rozum. To samozřejmě platí nejen pro muže, ale i pro ženy, koneckonců je to vzájemné.

První takovou situací je dlouhodobá sexuální abstinence. Muži, kteří dlouho neměli partnerku nebo sex, častěji podléhají touze, zejména pokud v tom hraje roli i alkohol. Ten zvyšuje sexuální apetit, sebevědomí a pocity přitažlivosti vůči opačnému pohlaví.

Druhým významnějším faktorem je něco, co by se dalo nazvat osudovou přitažlivostí. Pozná se to už při prvním pohledu z očí do očí, kdy nepřeskočí jen jiskra, ale nastane doslova zemětřesení. Taková fyzická přitažlivost má velmi intenzivní nástup, je to něco, co je silnější než nejsilnější magnet. Je to živočišné a neopakovatelné.

Třetím případem bývá nejen sexuální abstinence, ale také úplná abstinence od fyzické blízkosti, objetí nebo citové blízkosti. Ačkoli si mnozí muži myslí, že tyto touhy jsou čistě doménou ženy, není tomu tak; někdy se zmocní i jich samotných.

Rizika, která je třeba při sexu zvážit

Jak vidíte, jsou situace, kdy opravdu nelze odolat a volání přírody je opravdu velmi silné. Neměli bychom však zapomínat na rizika, která mohou doprovázet sex na prvním rande.

První z nich je, že se nechráníte vhodnou antikoncepcí. Pokud žena neužívá hormonální antikoncepci nebo jinou podobně účinnou formu, vystavuje se riziku nechtěného těhotenství. Mnohem lepší je však sáhnout po bariérové antikoncepci nebo kondomu. Ty mají také výhodu z hlediska rizika přenosu pohlavně přenosných chorob.

Neměli bychom zapomínat ani na druhé riziko, které je sice na první pohled méně nebezpečné z hlediska následků, ale z dlouhodobého hlediska má obzvláště špatný vliv na sebevědomí. Mluvíme o selhání erekce v důsledku poruch zastavení, ať už z fyziologických nebo psychogenních příčin.

eJoy® je řešení bez vedlejších účinků

Aby se vám něco takového nestalo, neměli byste nic ponechávat náhodě a „pojistit se“. Takovým pojištěním mohou být volně prodejné pilulky eJoy®, které jsou založeny na osvědčené a speciálně namíchané kombinaci afrodiziak, aminokyselin, bylin a vitaminů.

Každá dávka totiž obsahuje Tribulus Terrestris a Maca, známé stimulanty libida, Saw Palmetto ovlivňující testosteron, stejně jako L-Arginin, L-Citrulin a extrakt z chilli, které pomáhají zlepšit krevní oběh, a tím i nástup a kvalitu erekce.

Nesmíme zapomenout na dvojici vitaminů C a D, které celkově zvyšují potenci, plodnost a sexuální vitalitu. Toto složení s sebou přináší nejen komplexní účinek na erekci, sexuální apetit nebo kvalitu milování, ale také bezproblémové užívání bez závažných nežádoucích a rizikových účinků. Stručně řečeno, 100% přírodní a přirozený účinek.

Nákup z pohodlí domova a se zárukou vrácení peněz

Díky složení a mechanismu účinku je velkou výhodou eJoy® také dostupnost bez lékařského předpisu. Nemusíte absolvovat vyšetření u lékaře ani mít od něj recept.

Tablety si můžete zakoupit přímo z pohodlí domova prostřednictvím oficiálního e-shopu ejoytablety.cz, kde si stačí vybrat velikost balení, vyplnit údaje a doručovací adresu, zvolit kurýrní službu a pak už jen čekat na doručení. U větších objednávek neplatíte poštovné a nemusíte se bát ani o anonymitu, balení je zvenčí maximálně diskrétní. Recenze eJOY najdete také na internetu.

Navíc nákupem z oficiálního eshopu získáte jistotu nejen nejlepší ceny, ale také efektivity. Značka eJoy® je na našem trhu již mnoho let, takže výrobce si je natolik jistý kvalitou výrobku, že v případě nedostatečného účinku nabízí záruku vrácení peněz.

Pokud tedy účinek eJoy® není dostatečně uspokojivý, výrobce vám vrátí peníze. Naštěstí zkušenosti ukazují, že takovou záruku pravděpodobně nebudete potřebovat.

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Caravaning Brno bude největší oborovou přehlídkou po dvou letech

vydáno 19. října 2021

Cestování karavany a obytnými vozy láká pořád víc Čechů. Přijďte si vybrat z nejširší tuzemské nabídky od 21. do 24. října na brněnské výstaviště.  celý článek

Plevel z Břevnovských sadů vymycují dobrovolníci zdarma

vydáno 18. října 2021  14:57,  aktualizováno  15:42

Aby ovocné stromky starých odrůd dobře prospívaly, je třeba jim věnovat celoroční péči.   celý článek

V MHD přibývá lidí bez respirátorů. Na podzim je větší riziko přenosu virů, varuje epidemiolog

vydáno 18. října 2021  5:35,  aktualizováno  15:28

Kýchání a kašlání se ozývá stále častěji. Kde jsou strážníci, ptá se čtenář. Tím, jak se zhoršuje celková covidová situace, to není mnoha lidem jedno.  celý článek

Chléb náš vezdejší má sice kvalitu, ale je podle českých pekařů prý moc levný

vydáno 18. října 2021  9:38

Zdražíme! Pekaři avizují, že jejich výrobky už levné nebudou. Kupodivu za to může i špatná úroda tolik nenáviděné řepky. Jenže není to všechno zase tak...  celý článek

Vaše fotky z Prahy