metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 16 °C

Pátek 24. března 2023. Svátek má Gabriel

Další 1 fotografie v galerii
Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu

Komerční sdělení Městská část Stará Role na okraji Karlových Varů přivítá v neděli 20. listopadu jubilejní, čtyřicátý ročník Karlovarského krosu. V akci budou všechny věkové kategorie – od dětí až po dospělé a seniory. Společným jmenovatelem u všech účastníků přitom bude záliba v terénním běhu.

Tento závod se stal v letošním roce součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

a

„Odhadem by se mohly na startu objevit zhruba tři stovky běžců. Čekat je bude určitě náročný terén, tratě totiž povedou po lesních cestách a bývají hodně rozbahněné, proto se vyplatí nepodcenit obuv. Hlavní závod bude obnášet absolvování tří dvoukilometrových okruhů, které vedou zvlněnou krajinou pěkně z kopečku do kopečku,“ přiblížila trasu Karlovarského krosu Lucie Markusková z pořádajícího sportovního oddílu Triatlet Karlovy Vary.

Prolog k hlavnímu programu obstarají v prostoru startu na fotbalovém hřišti ve Staré Roli od 10 hodin dětské závody nejmladších kategorií až po ročník narození 2015 na tratích o délce od 120 do 500 metrů. Po jejich vyhlášení se dostanou na řadu od 11 hodin přípravky, starší přípravka, mladší a starší žactvo i dorost – ti poběží vzdálenosti od 1400 do 2000 metrů. Konečně od 12 hodin vyběhnou do terénu také dospělí v hlavním závodě dne na 6000 metrů.

Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu

„Rozhodli jsme se, že budeme tentokrát odměňovat dokonce nejlepších šest závodníků v každé kategorii. Pro děti máme připravené medaile, diplomy, ale rovněž sladkosti jako například adventní kalendáře. Dospělé oceníme za první tři místa v celkovém pořadí prostřednictvím prize money, jinak opět nebudou chybět medaile, diplomy a věcné ceny jako sportovní vybavení, sekty či svatomartinská vína,“ uvedla Lucie Markusková.

Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu

Hlavní zprávy

Joel a Ellie se prostříleli do finále. The Last of Us se vrátí, a to i díky poctivému řemeslu

vydáno 24. března 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Očekávaná seriálová adaptace oblíbené herní pecky The Last of Us dospěla minulý týden ke svému konci. Jde o nejsledovanější seriál na HBO Max vůbec a není...  celý článek

Když můžeš pomoci, tak musíš, říká Jan Tuna. Řeč je o dárcovství kostní dřeně

vydáno 24. března 2023  5:27

Moderátor Jan Tuna je léta známý svými pořady, ve kterých bojuje buď proti nekvalitním potravinám, nebo naopak pomáhá při řešení různých problémů....  celý článek

Přes den dovádíme na pódiu, v noci pro změnu přebalujeme, říkají Skillet

vydáno 23. března 2023  17:56

Rocková čtveřice Skillet v čele s manželskou dvojicí Johnem a Korey Cooperovými má v Česku velkou fanouškovskou základnu. 6. května se v rámci turné vrátí...  celý článek

Tuberkulóza je nemocí všech století. Může ji mít každý, ale nemusí se nikdy projevit

vydáno 23. března 2023  11:01

„Zlá nemoc je u nás definitivně vymýcena.“ Před rokem 1989 byl plicní virus v Československu údajně zcela potlačen. Ale jen na papíře.  celý článek