metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 6 °C

Neděle 27. listopadu 2022. Svátek má Xenie

Větší foto
Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu

Komerční sdělení Městská část Stará Role na okraji Karlových Varů přivítá v neděli 20. listopadu jubilejní, čtyřicátý ročník Karlovarského krosu. V akci budou všechny věkové kategorie – od dětí až po dospělé a seniory. Společným jmenovatelem u všech účastníků přitom bude záliba v terénním běhu.

Tento závod se stal v letošním roce součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

a

„Odhadem by se mohly na startu objevit zhruba tři stovky běžců. Čekat je bude určitě náročný terén, tratě totiž povedou po lesních cestách a bývají hodně rozbahněné, proto se vyplatí nepodcenit obuv. Hlavní závod bude obnášet absolvování tří dvoukilometrových okruhů, které vedou zvlněnou krajinou pěkně z kopečku do kopečku,“ přiblížila trasu Karlovarského krosu Lucie Markusková z pořádajícího sportovního oddílu Triatlet Karlovy Vary.

Prolog k hlavnímu programu obstarají v prostoru startu na fotbalovém hřišti ve Staré Roli od 10 hodin dětské závody nejmladších kategorií až po ročník narození 2015 na tratích o délce od 120 do 500 metrů. Po jejich vyhlášení se dostanou na řadu od 11 hodin přípravky, starší přípravka, mladší a starší žactvo i dorost – ti poběží vzdálenosti od 1400 do 2000 metrů. Konečně od 12 hodin vyběhnou do terénu také dospělí v hlavním závodě dne na 6000 metrů.

Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu

„Rozhodli jsme se, že budeme tentokrát odměňovat dokonce nejlepších šest závodníků v každé kategorii. Pro děti máme připravené medaile, diplomy, ale rovněž sladkosti jako například adventní kalendáře. Dospělé oceníme za první tři místa v celkovém pořadí prostřednictvím prize money, jinak opět nebudou chybět medaile, diplomy a věcné ceny jako sportovní vybavení, sekty či svatomartinská vína,“ uvedla Lucie Markusková.

Karlovarský kros zavede běžce do lesního kopcovitého terénu

Hlavní zprávy

Neúspornost. Správce lamp nakoupí elektřinu raději sám, bude ji i vyrábět

vydáno 27. listopadu 2022  7:58

Lampy se sodíkovými výbojkami či LED zdroji společně po celé metropoli spotřebují zhruba padesát čtyři gigawattů ročně.  celý článek

Znáte tato módní pravidla? Bílá končí v září, svetr se sobem noste po adventu

vydáno 26. listopadu 2022  15:11

Přestože jsou současné módní trendy velmi všestranné, někteří lidé se stále drží přežitých dogmat a pravidel.  celý článek

Ponožky pod stromečkem? Ty upletené přímo od babiček zahřejí nohy i duši

vydáno 26. listopadu 2022  8:22

Zkušené pletařky řemeslo nejen naučí, ale také poradí, jak štupovat.  celý článek

V rámci FIFA kvetla korupce. Každý to ví, ale detaily z dokumentu jsou pro mnohé šokující

Strážce streamu
vydáno 25. listopadu 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU Streamovací platforma Netflix opět dokázala, že umí ve svých dokumentárních sériích rozpitvávat i závažnější témata. Tentokrát těsně před začátkem...  celý článek