metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 18 °C

Pátek, 18. října 2019. Svátek má Lukáš.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | foto: Profimedia.cz

Kaviár s kolou zdarma, pizza za sex, i děti s rumem

27. února 2017  17:40 Metro.cz
Pražští strážníci za sebou mají víkend, který přinesl několik netradičních situací. Třeba hospodskou rvačku mezi dvěma ženami, která ukázala, že při podobných bitkách se nevyplatí mít v podniku jen sádrokartonovou zeď.

Kaviár s kolou zdarma, pizzu za sex
Útratu za téměř dva tisíce korun odmítala zaplatit mladá žena v centru Prahy. Dvacetiletá cizinka v neděli večer dostala chuť na ne příliš tradiční kombinaci. Vybrala si k tomu restauraci v Pařížské ulici, kde si objednala kolu a kaviár. Protože hlídka na místě nemohla zjistit její totožnost, předvedli ji strážníci z Prahy 1 na služebnu republikových kolegů.

Jiné řešení za svou nezaplacenou útratu měl dvaadvacetiletý muž v pizzerii v Korunní ulici. V sobotu večer snědl objednanou pizzu a zapil jí pivem. Neměl však u sebe potřebných 160 korun na zaplacení a začal vykřikovat, že svou útratu zaplatí sexem. K velkému překvapení dalších hostů a obsluhy se přede všemi obnažil a začal onanovat. „Celou situací se bude nadále zabývat správní orgán,“ stojí v tiskové zprávě městské policie.

Hospodská rvačka mezi ženami
Přítel jedné ze dvou žen (ve věku 46 a 57 let) byl už v pátek večer příčinou k dámské bitce. Strážníci vyrazili řešit dramatickou situaci do bistra v Českomoravské ulici. Konflikt jedné z dam s přítelem té druhé vyústil ve fyzické napadení. Vzájemné strkanice skončily poničením stolu, několika židlí a proraženou sádrokartonovou zdí. Přítel mladší ženy, kvůli kterému dle vyjádření obou žen ke konfliktu došlo, slíbil, že vzniklou škodu uhradí.

Mladá řidička pod vlivem amfetaminu
Jízdou po chodníku na sebe v sobotu upozornila devatenáctiletá žena, která následně skončila na policii. V Kolbenově ulici řidička hlídce uvedla, že večer předtím vypila několik piv a jednou si potáhla z cigarety s marihuanou. „Dechová zkouška, které se žena obávala, vykázala negativní výsledek, tedy 0,00 ‰ alkoholu v dechu,“ uvedli strážníci. Zkouška na přítomnost návykových látek však dopadla pozitivně, ukázala se přítomnost amfetaminu. „Slečna byla předána do rukou Policie České republiky,“ dodávají strážníci.

Děti po lahvi rumu skončily v nemocnici
Dvě nezletilé děti si udělaly mejdan u hřbitovní zdi na Floře. „Společnost jim dělala lahev rumu, která se asi zjevila sama. Její původ totiž nebyly schopné vysvětlit,“ komentují strážníci. Na opilou dívku telefonicky upozornil náhodný kolemjdoucí, přivolaná hlídka na místě zjistila, že s dívkou je tu silně opilý i chlapec. Dechová zkouška prokázala u čtrnáctileté dívky téměř 1,7 promile, u stejně starého chlapce přes 1,4 promile alkoholu v dechu. Sanitka je odvezla nemocnice, kde si je vyzvedli jejich rodiče.

Komentáře

Hlavní zprávy

Skoro padesát odtahů za den. Strážníci museli přitvrdit

Ilustrační snímek
vydáno 17. října 2019  15:09

„Pozor! Od úterka jsme zpřísnili dohled v modrých zónách placeného stání, který se projeví zvýšeným počtem odtahů.“ S tímto varováním přišli začátkem...  celý článek

Za havárie aut mohou mobily, ale také moderní technologie

Ilustrační snímek
vydáno 17. října 2019  13:48

Těžká bouračka kamionu a osobních vozů na dálnici navozuje otázku: čemu se řidiči při jízdě věnují?  celý článek

Správa komunikací se pouští do klíčových oprav. Některým chybí termíny i objízdné trasy

Křižovatka v Újezdě byla dle radnice nebezpečná.
vydáno 17. října 2019  10:38

Kdo někdy jel přes hlavní křižovatku v Újezdě nad Lesy, ten dobře ví, proč je potřeba nepřehledný úsek opravit. Při přejíždění ze Staroújezdské ulice do...  celý článek

Je zvířecí kostým nad divadlo? Deník Metro otestoval novou vyhlášku

Je zvířecí kostým nad divadlo? Deník Metro otestoval novou vyhlášku
vydáno 17. října 2019  8:20

Mají úředníci, strážníci a buskeři jasno o změnách, které platí od úterý? Ne o všech.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám