metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 19 °C

Čtvrtek, 5. srpna 2021. Svátek má Kristián.

Kitl představil novinku letošního léta. Voňavý Jahodový Syrob.

  13:12
Jablonec nad Nisou 20. července 2021 (PROTEXT) - Jahodový sirup uvedla na trh počátkem léta společnost Kitl z Jablonce nad Nisou. Oblíbená značka kvalitních domácích nápojů a sirupů i tentokrát vsadila na šetrné zpracování surovin a plnou chuť.

Létu vládnou jahody! Svojí zářivou barvou, šťavnatostí a lahodnou chutí jasně patří ke královnám ovocné sezony. A takový je i nový Kitl Syrob Jahodový, hustý lahodný sirup, vyrobený z jahodové šťávy a jahodové dužiny.

Sirup je vyráběný za studena, aby si zachoval co nejvíce prospěšných látek a nezmizela jeho skvělá jahodová chuť. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. S jeho pomocí připravíte osvěžující domácí limonády, originální koktejly i výborné horké nápoje. Stačí jen zapojit fantazii anebo vyzkoušet některý z osvědčených receptů od Kitlu.

Máte chuť na jahodový shake? Smíchejte Kitl Syrob Jahodový s vychlazeným mlékem a ledem a oblíbený jahodový mléčný drink je na světě. Chce zpestřit oslavu neotřelým alkoholovým nápojem s chutí jahod, zvolte recept na Jahodové Belliny. Suchý sekt doplňte limetovou šťávou, přidejte Kitl Syrob Jahodový s ledem a úspěch je zaručen.

O společnosti Kitl:

Kitl Syrob Jahodový je již dvanáctý sirup v řadě uvedený společností Kitl na trh. Firma se specializuje zejména na výrobu bylinných a ovocných sirupů, s důrazem na využívání surovin z biologického a k přírodě šetrného hospodářství. Suroviny pěstuje ve vlastních sadech nebo si podle přísných kritérií vybírá pěstitele, od kterých suroviny pro své sirupy kupuje. Za své bio produkty získala společnost Kitl řadu ocenění, mj. Výrobek Libereckého kraje, titul Firma roku Libereckého kraje a 3. místo v celostátní soutěži Firma roku v roce 2013, vyhrála i v prestižní americké soutěži The Mazer Cup International Competition 2015 a také zaujala na veletrhu Země živitelka, odkud naposledy Kitl přivezl v roce 2019 hlavní cenu Zlatý klas za limitovanou letní edici Kitl Syrob Okurka BIO. Zakladatel a majitel jablonecké společnosti Kitl s.r.o. získal také titul EY Podnikatel roku 2020 Libereckého kraje.

Kontakt: www.kitl.cz

Hlavní zprávy

Königsmühle. Do krajiny u zaniklé horské osady opět vstoupí land art

vydáno 5. srpna 2021  7:18

O víkendu se v krušnohorském Königsmühle uskuteční v Česku stále netradiční festival.  celý článek

Šotoušův sen? S foťákem jej pouštějí do zákulisí metra

vydáno 4. srpna 2021  18:45

Nápis „Vstup pro zaměstnance“ novináře Borise Koguta nezastavil v pražských, pařížských, vídeňských, moskevských ani lisabonských tunelech podzemní dráhy.  celý článek

V životě potřebuje pomocnou ruku. Psaní jde však milovníkovi cestování samo

vydáno 4. srpna 2021  6:00,  aktualizováno  15:53

Cestovatel Filip Schiller má své tempo, a využívá proto odborné poradce. Jeho knihy jsou „limitované edice“.  celý článek

Sběratelé autíček se při výběru modelů předhánějí v klikání

vydáno 4. srpna 2021  12:18

Dá se říci, že nadšenci pro modely z Nového Hrádku kupují výjimečně (a svým způsobem) i zajíce v pytli. Objednali si v klubovém členství vozy, které zatím...  celý článek

Vaše fotky z Prahy