Na více ne hodinu uzavřela dnes před 15:30 dálnici D1 na 208. kilometru ve směru na Ostravu nehoda dvou osobních aut. Policisté dopravu odkláněli, řekl ČTK mluvčí jihomoravských policistů Pavel váb. Před 17:00 Ředitelství silnic a dálnic informovalo, e je zprůjezdněný levý pruh. Krátce před 18:00 se dálnice opět plně otevřela, oznámilo ŘSD. Při nehodě se lehce zranila ena, záchranáři ji po oetření převezli do vykovské nemocnice, řekla ČTK mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.
Podle vába se střetla dvě osobní auta a jedno skončilo na střee. Policie odkláněla dopravu po přilehlé komunikaci. Aby zvládli odpolední pičku, pomáhala jim i městská policie ze lapanic. Příčinu nehody policisté vyetřují.


















