V pondělí, úterý a ve čtvrtek zajistí péči příjmové ambulance klinik a oddělení Pardubické nemocnice.
V ordinaci pohotovosti budou lékaři dále od pátku do pondělí 30. prosince. Na Silvestra provoz zajištěn není.
Nemocnice měla dlouhodobě problémy sehnat pro ordinaci pohotovosti dostatek lékařů, situace se ovšem zlepšila. V prosinci zde nebudou ordinovat lékaři jen čtyři dny, dříve to bylo i více než polovina dní v měsíci.


















