V Pardubickém kraji zůstávají ve výše položených oblastech na silnicích místy zbytky sněhu. Často je rozbředlý, v místech, kde se nepoužívá posypová sůl, tvoří uježděnu vrstvu. Někde je také zledovatělý, všechny komunikace jsou ale s opatrností sjízdné, uvádějí silničáři.
Motoristé by měli být opatrní v okolí Hlinska, Lanškrouna, Ústí nad Orlicí nebo Poličky. Na silnici I/11 přes Suchý vrch leží na komunikaci zbytky zmrzlého rozježděného sněhu. Zledovatělá sněhová vrstva je také na vozovkách v oblasti Třemošnice a v Železných horách.
Dnes ráno bylo v Pardubickém kraji většinou zataženo, foukal slabý vítr. Teploty se pohybovaly mezi minus deseti a minus třemi stupni.


















