„Budova je nyní vybavena fotovoltaickými panely a rekuperací,“ uvedl náměstek primátora Ondřej Smíšek (Náš Děčín).
„K objektu přibyla dvě úniková schodiště. Kuchyně je vybavena moderní vzduchotechnikou. Zcela nová je také přístavba, která rozšířila kapacitu školky. Celý objekt je bezbariérový,“ přiblížil děčínský mluvčí Luděk Stínil.
Práce trvaly rok a půl, rekonstrukce město vyšla na 14,8 milionu korun.


















