metro.cz

Počasí v Praze

-7 °C / 2 °C

Středa 8. února 2023. Svátek má Milada

Další 1 fotografie v galerii
Královéhradecký Master v šipkách vyzve profesionály i začátečníky | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Královéhradecký Master v šipkách vyzve profesionály i začátečníky

Komerční sdělení Hradec Králové bude v pátek 27. a v sobotu 28. ledna v hledáčku šipkařů. Na půdě Sokolu Tatran Nový Hradec Králové se totiž uskuteční první ročník Královéhradeckého Masteru UŠO, otevřených turnajů krajského významu v moderních šipkách pod záštitou Unie šipkových organizací ČR.

Dveře hracího sálu se otevřou všem bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti s tímto sportovním odvětvím.

Královéhradecký Master v šipkách vyzve profesionály i začátečníky

Akce se stala také součástí letošního ročníku projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

„Především v mládežnických kategoriích si pravidelně chodí šipky vyzkoušet i úplní začátečníci, ale výjimkou to není ani u dospělých. Tak či onak, ať se rozhodně zájemci nezdráhají dorazit, můžeme slíbit, že si pěkně zahrají. Mezi mládeží po turnajích míváme pravidelně zájem o členství. Vidí šipky v televizi a táhne je to, aby si je rovněž vyzkoušeli,“ vysvětlil Vladimír Bernard z pořádající Unie šipkových organizací Královéhradecko jih.

Šipky už dávno nejsou hospodskou zábavou, jak byly ještě řadu let zpět vnímány. V současnosti se jedná o sport se vším, co k tomu patří – profesionálními hráči, halami s bouřlivou atmosférou narvanými fanoušky, vysokými finančními prémiemi i přímými televizními přenosy.

Královéhradecký Master v šipkách vyzve profesionály i začátečníky

Z českých závodníků to zatím nejdále dotáhl třiačtyřicetiletý rodák z Červeného Kostelce Karel Sedláček, který si díky 6. místu v evropském žebříčku Q-School na letošním mistrovství světa zajistil na následující dva roky profesionální kartu. Tu získal jako první český hráč historie už v roce 2020. Zdatně mu sekunduje reprezentační kolega Adam Gawlas, dvojnásobný juniorský vicemistr světa, jenž dokázal 17. prosince 2022 na šampionátu dospělých jako první český hráč historie postoupit do druhého kola turnaje.

Královéhradecký Master v šipkách vyzve profesionály i začátečníky

Jako první je v Hradci Králové na programu v pátek 27. ledna v Hospůdce Sova náležející Sokolu Tatran Nový Hradec Králové od 17 hodin Master a Open mládeže do 18 let včetně. V sobotu se pak hrací sál otevře v 10 hodin a program bude pokračovat turnaji Master pro muže a ženy od 11 hodin a dvojice, kdy spolu vždy hrají buď dva muži, nebo dvě ženy, následně od 15 hodin.

Hlavní zprávy

Zlej blesk. Podívali jsme se do výčepu pivovaru, který konečně přistál v Kobylisích

vydáno 8. února 2023  5:52

„Otevřeno denně 16–20.“ Na ceduli je přimalovaná šipka. Otevíráme mřížovanou branku a za chvilku už bereme za kliku prosklených dveří. Dýchne na nás...  celý článek

Komerční sdělení

Žáci bohumínských škol změří síly v rámci akce Veslujeme do středu země

vydáno 8. února 2023

V pondělí 13. února zpestří program bohumínských základních i středních škol další ročník akce s názvem Veslujeme do středu země. Tentokrát mezi sebou...  celý článek

Trápení ve studiu. Tuzarova, či Tusarova? Radhošťskou nahrávali nejmíň patnáctkrát

vydáno 7. února 2023  15:52

Herec Jan Vondráček promlouvá v tramvajích již měsíc. Někteří cestující projev tohoto hlasového chameleona považují za vynikající, jiní na adresu oznámení...  celý článek

Nesdílej, nepřeposílej. Je tu Den bezpečnějšího internetu. Upozorňuje na pasti v kyberprostoru

vydáno 7. února 2023  14:03

Píše vám kamarád, abyste potvrdili, že není robot? Může jít o hackera, který chce vaše peníze.  celý článek