metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata

Další 1 fotografie v galerii
Tipsport Sportuj s námi | foto: Triatlon Hrádek nad Nisou

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kristýnu v Hrádku nad Nisou obsadí stovky vyznavačů triatlonu

Komerční sdělení Do Hrádku nad Nisou zavítá v neděli 4. září čtrnáctý ročník populárního triatlonu. Akce nazvaná Triatlon Hrádek nad Nisou necílí jen na profesionální sportovce, ale je otevřená široké veřejnosti včetně milovníků pohybu, kteří zatím s touto všestrannou disciplínou nemají žádné zkušenosti.

Závod se stal v tomto roce součástí seriálu sportovních akcí České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

„Účast na minulých ročnících napovídá, že u nás poměřit síly až 450 aktérů. Jisté je, že budou mít ke svým výkonům působivou kulisu. Náš triatlon je zavedená akce, na niž míří spousta diváků, a není nic příjemnějšího, než dobíhat do cíle, kde ještě závodníka čeká přeskok dvou balíků slámy, za hlasitého povzbuzování davu,“ říká Stanislav Dvořan z pořádajícího sportovního oddílu Outdoor Challenge.

Tipsport Sportuj s námi

V rekreačním areálu Kristýna v Hrádku nad Nisou začne být živo v neděli už od rána. Předkrm před závodem dospělých obstarají od 10,15 h překážkové běhy dětí. Od 10,30 h nastoupí na start Triatlonu Hrádek nad Nisou postupně muži, štafety a ženy. Shodně je čeká 500 metrů plavání, 18 km na kole s převýšením 383 metrů a závěrečný běh na 5 km.

„Trať je vhodná pro horská a trekkingová kola. Kdo by snad takové neměl, má možnost se ozvat po mailu a dohodnout zápůjčku. Na akci bude opět triatlonista Tomáš Slavata, který bude mít půjčování kol na starosti. Jeho program je primárně určen dětem z dětských domovů a sociálně slabých rodin, kolo však dovedeme obstarat i na závod dospělým,“ vysvětuje Stanislav Dvořan.

Tipsport Sportuj s námi

Po hlavním závodě, který svou účastí v roli favoritky ozdobí i česká triatlonistka, někdejší běžkyně na lyžích a dvojnásobná olympionička Helena Karásková Erbenová, přijde ještě ve 13,15 h řada na žákovský triatlon a nakonec ve 14 h odstartuje závod pro děti od osmi do jedenácti let spojující pouze dvě disciplíny – kolo a běh. Celodenní doprovodný program nabídne skákací hrad, herní zónu a při hezkém počasí půjčovnu mořských kajaků.

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek