metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 26 °C

Sobota, 12. června 2021. Svátek má Antonie.
Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele | foto: Heineken ČR a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele

Komerční sdělení Ikonická restaurace na Husově náměstí v Rakovníku bude po letech měnit svého provozovatele. Prostory Šalandy se těší z rozsáhlé modernizace, kterou zde před lety realizovala společnost HEINEKEN. Pod ni spadá i hrdý lokální pivovar Krušovice.

S cílem udržet vysoký standard hledají Krušovice nového partnera, kterého při startu podnikání v Rakovnické Šalandě také zásadně podpoří.

Dosavadní provozovatel Šalandy Roman Jašek se po devíti letech rozhodl zvolnit a věnovat rodině. Proto jednu ze svých dvou provozoven chce předat dál. Ve spolupráci s Krušovicemi zde před lety nastavil kromě moderních interiérů a špičkové pivní úrovně také vysoký standard gastronomie. „Byla to moje srdeční záležitost, do které jsem mnohé vložil, a proto věřím, že je to znát. Vzhledem k mému dalšímu podnikání jsem ale již neměl prostor se provozu věnovat a udržet si zároveň dostatek soukromého času. Těším se, jak se bude místo dál rozvíjet,“ dodává ke svému rozhodnutí Roman Jašek.

Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele

„Spolupráce i odhodlání, které do projektu vložil, si moc vážíme. Panu Jaškovi, jeho ženě i celému týmu tímto děkujeme za přínos pro gastronomii v Rakovníku i za budování dobrého jména našemu pivu Krušovice,“ uvedl za celou naši společnost Ing. Pavel Slavík.

Královský pivovar Krušovice si velice váží pravidelných návštěvníků Šalandy a milovníků skvělého piva. Zásadní prioritou tak zůstává udržení vysoké úrovně provozu. Společnost udělá maximum pro to, aby společně s majitelem objektu našla vhodného provozovatele Šalandy, která se už stala nedílnou součástí Rakovníka.

Pivovar nového nájemníka podpoří v rozjezdu podnikání, poskytne mu prostředky na vybavení dle společných představ a v současné době pomůže i s nájmem. Kromě těchto benefitů bude mít provozovatel k dispozici jednu až dvě bytové jednotky ve stejné budově. „Naše Šalanda v Rakovníku je pro nás velmi důležitá a jsme na ni všichni patřičně hrdí. Chceme proto, aby k ní měl další provozovatel obdobný přístup a vášeň,” dodává Pavel Slavík, ředitel pro gastronomii Královského pivovaru Krušovice.

Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele

Zájemci se o další informace mohou obracet na e-mail

salesCZ@heineken.com nebo telefonicky 724 395 821.

Hlavní zprávy

STRÁŽCE STREAMU: Princezna v časové smyčce a mlsoun s parožím. Dejte si fantasy maraton

Strážce streamu
vydáno 11. června 2021  14:00

Na Netflixu se před pár dny objevily dva fantasy kousky, které stojí za vaši pozornost. Tím prvním je postapokalyptická dobrodružná minisérie Sweet Tooth:...  celý článek

Setkání herců ze seriálu Přátelé. Ross chtěl Rachel i mimo plac

vydáno 11. června 2021  6:51

Přehled nejzásadnějších odhalení, jež nabídnul nový speciální díl sitcomu Přátelé, přináší deník Metro. Koncem minulého měsíce se sešla oblíbená parta z...  celý článek

Koleje protáhnou o dvě zastávky blíž Slivenci. Nová trať bude mít kilometr

vydáno 11. června 2021  6:21

Kaskády a Holyně. Na těchto dvou nových tramvajových zastávkách za Sídlištěm Barrandov mají zhruba za deset měsíců vystupovat cestující. Dopravní podnik...  celý článek

Šanci mají i ti, kteří stolní tenis hráli jen čítankou přes lavici, zve ke hře organizátor HuráLigy

vydáno 10. června 2021  18:58

Ondřej Krejčí a Břetislav Krček si před lety dali docela ambiciózní cíl. Chtěli napříč republikou propojit amatérské sportovce. Vznikla tak HuráLiga....  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám