metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 17 °C

Sobota, 18. září 2021. Svátek má Kryštof.
Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele | foto: Heineken ČR a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele

Komerční sdělení Ikonická restaurace na Husově náměstí v Rakovníku bude po letech měnit svého provozovatele. Prostory Šalandy se těší z rozsáhlé modernizace, kterou zde před lety realizovala společnost HEINEKEN. Pod ni spadá i hrdý lokální pivovar Krušovice.

S cílem udržet vysoký standard hledají Krušovice nového partnera, kterého při startu podnikání v Rakovnické Šalandě také zásadně podpoří.

Dosavadní provozovatel Šalandy Roman Jašek se po devíti letech rozhodl zvolnit a věnovat rodině. Proto jednu ze svých dvou provozoven chce předat dál. Ve spolupráci s Krušovicemi zde před lety nastavil kromě moderních interiérů a špičkové pivní úrovně také vysoký standard gastronomie. „Byla to moje srdeční záležitost, do které jsem mnohé vložil, a proto věřím, že je to znát. Vzhledem k mému dalšímu podnikání jsem ale již neměl prostor se provozu věnovat a udržet si zároveň dostatek soukromého času. Těším se, jak se bude místo dál rozvíjet,“ dodává ke svému rozhodnutí Roman Jašek.

Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele

„Spolupráce i odhodlání, které do projektu vložil, si moc vážíme. Panu Jaškovi, jeho ženě i celému týmu tímto děkujeme za přínos pro gastronomii v Rakovníku i za budování dobrého jména našemu pivu Krušovice,“ uvedl za celou naši společnost Ing. Pavel Slavík.

Královský pivovar Krušovice si velice váží pravidelných návštěvníků Šalandy a milovníků skvělého piva. Zásadní prioritou tak zůstává udržení vysoké úrovně provozu. Společnost udělá maximum pro to, aby společně s majitelem objektu našla vhodného provozovatele Šalandy, která se už stala nedílnou součástí Rakovníka.

Pivovar nového nájemníka podpoří v rozjezdu podnikání, poskytne mu prostředky na vybavení dle společných představ a v současné době pomůže i s nájmem. Kromě těchto benefitů bude mít provozovatel k dispozici jednu až dvě bytové jednotky ve stejné budově. „Naše Šalanda v Rakovníku je pro nás velmi důležitá a jsme na ni všichni patřičně hrdí. Chceme proto, aby k ní měl další provozovatel obdobný přístup a vášeň,” dodává Pavel Slavík, ředitel pro gastronomii Královského pivovaru Krušovice.

Krušovická Šalanda v Rakovníku hledá nového provozovatele

Zájemci se o další informace mohou obracet na e-mail

salesCZ@heineken.com nebo telefonicky 724 395 821.

Hlavní zprávy

Politická kampaň je plná lží a „zákroků na penaltu“

vydáno 17. září 2021  14:34

Tématem voleb jsou Andrej Babiš, covid a migrace.  celý článek

Tipy na víkend. Potkat můžete své sousedy nebo vstoupit pod zem

vydáno 17. září 2021  10:57

Deník Metro přináší další tipy na akce, které můžete o víkendu navštívit. Kde strávit čas? Například v českých městech a obcích se už ode dneška koná akce...  celý článek

Hlavu vzhůru! Zamávejte největší vzducholodi světa

vydáno 17. září 2021  8:11

Česko křižuje chlouba hraběte Zeppelina. Sledujte let on-line.  celý článek

Sto kroků do nebe. Tip na rychlý výlet

vydáno 17. září 2021  5:24

Z rozhledny Máminka uvidíte klidně i Krkonoše nebo Šumavu.  celý článek

Vaše fotky z Prahy