metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 4 °C

Středa 30. listopadu 2022. Svátek má Ondřej

Větší foto
Kapela Chinaski v nové sestavě | foto: Tomáš Beran

Létofest bude mít osm zastávek

  10:52
Na putovní akci vystoupí Kabát nebo Chinaski, ale také Marek Ztracený či Mig 21.

Hlavními lákadly hudebního programu putovního festivalu Létofest budou kapela Kabát se svou obří 75 minutovou show nebo Chinaski v nové sestavě s velkým koncertním vystoupením.

Interpreti vystoupí na jednom z největších pódií v České republice s mnoha technickými vychytávkami, které slibují opravdu velkolepá představení! Tahákem bude také skupina Wanastowi Vjecy, Marek Ztracený, Mig 21, Sebastian a mnoho dalších známých českých i slovenských interpretů.

Na každé zastávce diváky čekají koncerty těch nejlepších lokálních kapel. Ty se totiž utkají v soutěži autorských kapel. Získají jedinečnou možnost vystoupit před velkým festivalovým publikem po boku těch největších československých hvězd, a ­mohou tak odstartovat svou hvězdnou dráhu.

I v letošním roce se Létofest spojil s nadací Můj nový život. Ta umožňuje onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám bezplatný vstup na jednotlivé zastávky a tím je pomoci vrátit do běžného života.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive. Do konce května platí snížená cena 850 korun. Zároveň až do 1. května probíhá ještě akce nazvaná 1. máj se slevou 100 korun na vstupenku.

Komentáře

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Malá cena Velké Verandy v Chocni přivítá běžce už potřicáté

vydáno 30. listopadu 2022

V okolí Chocně se v neděli 4. prosince už potřicáté poběží lesní krosový závod nazvaný Malá cena Velké Verandy, která je současně Memoriálem Jiřího...  celý článek

Pražští strážníci mají vlastní tramvaj, majáky ale nemá. Modrý vůz slouží k náboru

vydáno 29. listopadu 2022  17:44

„Jupíííí, máme svoji tramvaj,“ radují se od začátku tohoto týdne pražští strážníci na svém Facebooku. Tramvaj s tematickým modrým polepem, siluetami...  celý článek

Tomu se říká frajeřina! „Šakal“ opravil starou tatrovku a dal ji Ukrajině

vydáno 29. listopadu 2022  15:09

Legendární nákladní „osmsetpatnáctka“ dostala jméno Ljuba. Pomáhá ve válce. Dal ji dohromady Čech, který ji sám odvezl.  celý článek

Žádné smutné stromky u popelnic. Vánoční jedle v květináči rychle mizí

vydáno 29. listopadu 2022  6:00,  aktualizováno  6:45

Už pošesté si lze od správců lesů pořídit vánoční stromek, který má budoucnost. Má to ale pár háčků.  celý článek