metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 11 °C

Pondělí, 18. listopadu 2019. Svátek má Romana.
LIFE! - festival sportu, tance a zábavy s novou sekcí BIKE Life!
LIFE! - festival sportu, tance a zábavy s novou sekcí BIKE Life! | foto: Veletrhy Brno, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LIFE! - festival sportu, tance a zábavy s novou sekcí BIKE Life!

1. listopadu 2019  7:00
Komerční sdělení O cyklistiku je poslední dobou mimořádný zájem. Možná to souvisí s novým rozvojem pohodlných cyklostezek nebo se snahou o zdravější životní styl a ekologičtější dopravu ve městech. Co si však budeme nalhávat, významnou roli v tom bezesporu sehrává větší dostupnost elektrokol a jejich široká nabídka.

Do sedla „s pohonem“ se tak dostávají nejen tradiční milovníci cyklistiky, ale také senioři a méně sportovně nadaní občané, kteří si chtějí jízdu na dvou kolech užít. Vyrážejí jak do měst, tak do přírody a pro mnohé z nich se stává elektrokolo pomyslným návratem k cyklistice v dětství.

Dobré bicykly se vracejí

V mnoha domácnostech dnes nezůstává u jednoho kola na osobu, u vášnivých cyklistů-sportovců je těch modelů nespočet. Všichni jdou s dobou, firmy inovují, vrací se i retro styl, zkrátka – svět kol žije a tak není divu, že také na veletrzích v Brně chytil druhý dech. Po sedmi letech se tak na brněnské výstaviště jízdní kola a obor cyklistiky vrací jako součást sekce BIKE Life! Návrat to bude skutečně monumentální. Pavilon V obsadí firmy s cyklistickým sortimentem, na cyklistiku jsou zaměřené doprovodné programy, v blízkosti expozic bude návštěvníkům k dispozici dráha pro testování kol a koloběžek včetně těch s elektrickým pohonem. Věděli jste, že v České republice se prodá přibližně 50 tisíc elektrokol ročně? Prezentace cyklistického sortimentu na veletrhu tento trend odráží a tak vedle kol klasických a závodních si bude návštěvník moci vybrat z nepřeberného množství elektrokol, elektrokoloběžek a příslušenství. Speciální nabídka bude určena i nejmladším cyklistům. V pavilonu V najdou návštěvníci také značkové outdoorové oblečení a vybavení.

Kola, elektrokola, elektrokoloběžky

Na BIKE Life! 2019 budou vystavovat firmy BOHEMIA BIKE (Leader Fox), Cellutron – Svět elektrokol, Crussis electrobikes, CYKLO best (BIANCHI, KTM, Rocky Mountain), CYKLOŠVEC (Galaxy, Stevens, Totem), HAVEN SPORT, CYKLOSPECIALITY, Karel Stárek – KASTAR, KCK Cyklosport-Mode (např. Force, Wilier, Union aj.), Pells Distribution, Mountfield, Tufo, Remerx, Lasoul, Bike Action Media, a další. Návštěvníci mohou také vidět kola dodávaná firmou Canyon, která se jinde než na veletrhu nevystavují – značka se dodává pouze na zakázku prostřednictvím e-shopu. Nový projekt BIKE Life přinesl nejen nabídku cyklistiky, ale přivádí na výstaviště i takové firmy jako je ROCK POINT a.s.Ta na výstavě představí špičkové značky outdoorového oblečení, běžecké obuvi, lyžařského vybavení a dalších potřeb nejen pro skialpining – jde o značky Dynafit, SALEWA, HOKA a K2.

Sport současnosti a mobilita budoucnosti

Součástí projektu BIKE Life! je také pódium, na kterém se odborníci i široká veřejnost dozví nejnovější trendy a informace z oboru. V pátek se uskuteční odborná debata na téma Jízdní kola a elektrokola – sport současnosti a mobilita budoucnosti. Proběhne také E-bike konference a prezentace českých výrobců cyklistického sortimentu CZECH MADE. O víkendu bude program zaměřen na veřejnost, kromě rozhovorů a autogramiád se známými sportovci je čekají přednášky na téma cyklistiky, skialpinismu, skitouringu a runningu.

Nakupujte, sportujte, tancujte, bavte se

Festival Life! nabídne všem kromě nákupu sportovních potřeb, cyklistického či outdoorového vybavení především mimořádný zážitek při nejrůznějších sportovních kláních nebo v jednotlivých sportovištích. Návštěvníci mohou vyzkoušet netradiční i tradiční míčové hry, kluziště, lezecké stěny, fitness zónu či adrenalinové sporty. Aktivní sportovci se mohou přihlásit do běžeckých závodů, ať už jde o SPORT Life Run nebo o nový překážkový běh GLADIATOR RACE. Na festivalu Life! proběhne vůbec historicky první mistrovství České republiky v parkouru a nebude chybět také tradiční vrcholný závod Freestyle BMX. Milovníci tance si užijí taneční workshopy pod vedením špičkových mistrů, taneční soutěže a show a zejména finálový taneční rekord s Ondřejem Sokolem a Lucií Borhyovou. Nedílnou součástí festivalu bude i účast oblíbených youtuberů a také hala počítačových her - Game Hall, hostící Mistrovství České republiky. Novinkou na Life! budou dvě haly Datart Life (G1 a G2) - jedna bude s technologickými vychytávkami a bílou elektronikou, druhá více lifestylová, zaměřená na zdravé vaření a inspiraci. Pro návštěvníky bude připraven barber shop, vizážistka nebo kuchařská show. Významné místo budou zaujímat stále oblíbenější elektrokoloběžky. Zboží bude možné koupit za speciální festivalové ceny. Milovníci cestování zase ocení souběžně probíhající výstavu Caravaning Brno, která ve dvou halách nabídne nejrůznější nové modely karavanů, minikaravanů, obytných vozů i vestaveb do dodávek a k dispozici bude také vše potřebné pro kempování.

Life! pro děti a mládež

Dá se říci, že festival nabídne dětem i teenagerům dostatek zábavy – ať už jde o youtubery, počítačové hry, virtuální realitu či samotné sportovní příležitosti. Na pátek je připraven program se známými sportovci a olympioniky SPORT Life! pro mládež, po celé tři dny je rodinám s dětmi k dispozici obří Family Hall Z s desítkami sportů. V pavilonu V nebude chybět lanové centrum či barmský most. Datart Life! připravil v hale G2 dráhu pro elektrická autíčka, fotbálek, parkurovou zónu i program Policie pro děti. Těm nejmenším bude vyhrazen i oficiální dětský koutek s hlídáním.

Kdo zkrátka zavítá 8.-10. listopadu na brněnské výstaviště, ten rozhodně neodejde s prázdnou. A pozor - nejvýhodnější vstupenky zakoupíte online na www.bvv.cz, kde najdete také aktuální program.

Hlavní zprávy

S kladivem na sovy, s kosou na modrásky

Ochránci přírody instalují desítky speciálních budek, kde by mohli puštíci...
vydáno 18. listopadu 2019  5:55

Ochránci přírody z Plzeňska instalovali budky pro puštíky. Chtějí je sem nalákat z Německa.  celý článek

Snowboarding už dávno není masovka. Zbylí fanoušci ho přestali hrotit

Snowboarding
vydáno 17. listopadu 2019  5:07

Sport, dnes známý jako snowboarding, se v českých zemích poprvé objevil jen velmi krátce po svém příchodu do Evropy, tedy na přelomu roku 1979 a 1980. Od...  celý článek

Jsem pankáč perfekcionista, říká Anna K.

Anna K.
vydáno 16. listopadu 2019  7:21

V době vydání tohoto rozhovoru je Anna K. právě v polovině svého předvánočního turné. Hudba je v jejím životě stále hlavním hnacím motorem, ale kromě ní...  celý článek

Svou práci musíme podávat líp, říká primátor

Start „stavby“ metra D
vydáno 15. listopadu 2019  18:02

Zkvalitnění pražské dopravy, řešení dostupnosti bydlení a digitalizace úřadu. To jsou podle Zdeňka Hřiba tři základní sliby, které se mu během jeho...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám