metro.cz

Počasí v Praze

-7 °C / 2 °C

Úterý 7. února 2023. Svátek má Veronika
Life! obsadí v Brně konec listopadu | foto: Veletrh Brno a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Life! obsadí v Brně konec listopadu, dorazí Sokol či baletní soubory

Komerční sdělení Na brněnském výstavišti letos opět vypukne návštěvnická zábava spjatá s pohybem, postřehem a dobrým humorem. Od od 26. do 28. listopadu se ve 4 halách mohou fanoušci těšit na tradiční BIKELife, SPORTLife a DANCELife.

Již od středy 24. listopadu pak v pavilonu B začne Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Po celou dobu bude návštěvníky čekat nesčetně soutěží, kde se zapojí neodmyslitelná tvář festivalu Life! Ondřej Sokol a ostatní známé tváře Česka.

Akce pro studenty základních škol - SPORTLife pro mládež!

SPORTLife! je pro žáky druhého stupně základních škol. Čeští sportovci přijedou studentům ukázat, jak nastartovat motivaci ke zdravému životnímu stylu a pohybu. Jako bonus pak bude otevřeno téma protidrogové prevence. Aby motivace nebyla pouze stylem přednášky, budou si moci všichni vyzkoušet různé sporty a závodní disciplíny. Letos se mohou studenti těšit na tenistku a olympioničku Lucii Šafářovou, stejně tak na olympioničku a atletku Šárku Kašpárkovou, olympionik a střelec Jakub Tomeček, dráhový cyklista Tomáš Bábek, basketbalistka Ivana Večeřová, akvabela Alžběta Večeřová a olympionik, střelec David Kostelecký!

Life! obsadí v Brně konec listopadu

MČR v počítačových hrách letos v Brně nabídne více obsahu pro fanoušky

Všichni fanoušci a hráči českého esportu se už teď připravují na velké finále sezóny Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Konkrétně se v listopadu odehrají finálové turnaje tria herních titulů z Vodafone MČR v počítačových hrách – CS:GO, LOL a PUBG. Letošní ročník nabídne MČR se dvěma velkými stage a elektrizující atmosférou. Na programu bude turnaj v Counter-Strike: Global Offensive, kde se bude moci naplno poměřit celá domácí špička. Letošní Game Hall bude otevřena již o 2 dny dříve, a to od 24. listopadu. Více informací naleznete ZDE.

Letošní ročník představí také DanceLife Expo,
patřit mu bude celý víkend

Událost, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít, nabídne představení baletních souborů národních i regionálních divadel Ballet & Contemporary GALA. Představení bude v pavilonu E v sobotu 27.11. od 17:00 hodin. Na Ballet & Contemporary GALA vám mimo jiné platí vstupenka na festival Life!, takže nemusíte kupovat žádnou speciální. V sobotu 27. 11. od 16:00 hodin bude také v pavilonu E k vidění Přehlídka tanečních konzervatoří.

Danza LIFE! Cup se uskuteční v sobotu 27. 11. Český svaz tanečního sportu ve standardních a latinskoamerických tancích zde předvede postupové soutěže. V neděli 28. 11. od 13:00 hodin v pavilonu E můžete vidět Mistrovství ČR v plesových formacích.

Life! obsadí v Brně konec listopadu

Festival DANCE Life! bude i letos hostit workshopy a prestižní konkurz

Baví vás tanec a rádi se učíte nové styly? Pak jsou různé taneční workshopy přesně tím, co potřebujete. Na festivalu LIFE! bude k vidění hned několik tančeních stylů: hip hop, house, pop, Chicago footwork, jazz nebo balet pro začátečníky.

Zajímáte se o balet více do hloubky? Zkuste štěstí v prestižním konkurzu do The Royal Ballet School, který se uskuteční v neděli 28. 11.

Nabitá hala P – Familly Hall, Mistrovství ČR v parkuru nebo známé značky
s veletržní slevou

V pavilonu P se pak uskuteční FAMILY HALL, která přinese společnou zábavu rodičům i jejich dětem. Oblíbená hala s atrakcemi pro všechny nabídne různá sportoviště i zábavný park. Děti si budou moci vyzkoušet sporty a další aktivity pod vedením známých lektorů i sportovců.

Life! obsadí v Brně konec listopadu

Také se zde uskuteční uskuteční Mistrovství ČR v parkuru, velmi oblíbený závod. Mistrovství proběhne o víkendu 27. a 28. listopadu 2021 a soutěží se v obou desciplínách - speed-run i freestyle. Parkuristi tak mohou předvést svou rychlost a techniku vaultů i triky a kreativitu flipů. Přihlášení na MČR provadí trenér parkour týmu v systému GIS ČGF (Česka gymnastická federace) zde: https://www.gymfed.cz/kalendar/detail/2273

KILPI je výrobcem outdoorového oblečení a sportovních doplňků zejména pro zimní sporty, běh, cyklistiku a horskou turistiku. Při výrobě oblečení pro děti i dospělé se zaměřujeme zejména na funkčnost, praktičnost, kvalitní materiál a módní design.

Mountfield přiveze na 40 nových modelů elektrokol MTF 2022 v kategoriích HORSKÁ, KROSOVÁ, TREKINGOVÁ, MĚSTSKÁ a SKLÁDACÍ. Ukáže je v exkluzivních designech, se středovými i zadními motory, prémiovými komponenty. Ke každému modelu jsou na výběr 2 až 4 typy baterií lišících se kapacitou a dojezdem.

Life! obsadí v Brně konec listopadu
Life! obsadí v Brně konec listopadu

Společnost CYKLO best s.r.o. představí na veletrhu BIKE Life! hned několik novinek, mezi nimi kompletní modelovou řadu Bianchi 2022 v silničním, horském a elektro segmentu.

Česká značka R2 a Relax, výrobce slunečních a brýlí a cyklo doplňků, lyžařských i zimních doplňků přichází na Life s veletržní slevou. R2 nabídne bezpečné cyklo helmy, rukavice a fotochromatické brýle, které automaticky tmavnou podle intenzity UV záření.

Svět elektrokol má dostatek kol i pro děti

Největší prodejce elektrokol v ČR, Svetelektrokol.cz, má i v době zvýšené poptávky kolem 2000 kusů skladem. Jako autorizované servisní centrum vám přitom nabízí nejen prodej kol, ale také veškerou péči o ně – od poradenství, testování až po servis. Na BIKELife představí novinky pro sezónu 2022 v řadách celoodpružených, dámských i dětských elektrokol. Nabídne nové aktuální modely značek HAIBIKE, LECTRON, BULLS, CRUISIS, LEADER FOX a GHOST. Návštěvníkům veletrhu poskytne jedinečnou možnost vyzkoušet si model elektrokola s nejdelším dojezdem nebo naopak typ s největším výkonem. A to není vše – prodávat se budou za zvýhodněné veletržní ceny!

Hlavní zprávy

Trápení ve studiu. Tuzarova, či Tusarova? Radhošťskou nahrávali nejmíň patnáctkrát

vydáno 7. února 2023  15:52

Herec Jan Vondráček promlouvá v tramvajích již měsíc. Někteří cestující projev tohoto hlasového chameleona považují za vynikající, jiní na adresu oznámení...  celý článek

Nesdílej, nepřeposílej. Je tu Den bezpečnějšího internetu. Upozorňuje na pasti v kyberprostoru

vydáno 7. února 2023  14:03

Píše vám kamarád, abyste potvrdili, že není robot? Může jít o hackera, který chce vaše peníze.  celý článek

Kolegové na sebe mohou zjistit cokoli. U tiskáren se povalují i daňová přiznání nebo výplatní pásky

vydáno 7. února 2023  12:37

Nikdy nezjišťujte, koho vaši kolegové volili, kdy mají narozeniny a kolik berou. Je to neslušné. Přijít na to ale není zase až tak složité.  celý článek

Končí vám platnost řidičáku? Výměnu vyřešíte on-line. Žádost je zdarma, musíte mít „datovku“

vydáno 7. února 2023  5:22

Jste Pražan a k tomu řidič? Pak se raději pořádně podívejte do své dokladové peněženky. Více než 868 tisícům řidičů totiž letos skončí platnost jejich...  celý článek