metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 18 °C

Pátek, 24. září 2021. Svátek má Jaromír.
Lions nedali Alligators šanci a vyhlíží první domácí zápas | foto: Jana Povolná

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lions nedali Alligators šanci a vyhlíží první domácí zápas

Komerční sdělení Hráči Prague Lions zvítězili také ve druhém zápase Kittfort ligy amerického fotbalu. Na hřišti Brna Alligators zvítězili vysoko 52:7.

Lions se v 1. kole prezentovali rychlým startem do zápasu a proti Steelers rozhodli o vítězství v úvodní čtvrtině, kterou ovládli 21:0. Podobnou strategii zvolil tým Zacha Harroda i proti outsiderovi Brnu Alligators.

Filip Ječný byl opět k nezastavení a hned po dvou minutách hry otevřel skóre. Lions se podařilo překonat výkon z prvního zápasu a v první čtvrtině zaznamenali hned 26 bodů, když kromě druhého touchdownu Ječného skórovali ještě Shazzon Mumphrey a Marek Suchý.

Lions si dobře pamatovali poslední zápas v Brně z roku 2019, kdy o vítězství museli rozhodnout až v závěrečné čtvrtině. „Takové zápasy jsou pro nás jako past. Použili jsme to jako motivaci pro dnešní zápas,“ vysvětlil Harrod po zápase. Pražský tým nepolevil ani ve druhé čtvrtině a touchdowny Suchého a Davida Hlaváčka navýšil skóre na 40:0.

Na konci prvního poločasu zaznamenali domácí Alligators čestný úspěch, když Robert Wirth zaznamenal Touchdown po passu Tomáše Fortelného. To bylo ale ze strany útoku domácích vše.

Druhý poločas už se prakticky pouze dohrával a ve třetí čtvrtině ještě Lions skórovali dva touchdowny. Lions si tak z brněnského hřiště odvezli jasnou výhru 52:7.

Lions se o víkendu poprvé představí na domácím hřišti. V neděli na hřišti Ragby Sparta přivítají Přerov Mammoths. Také v tomto zápase bude pražský tým favoritem zápasu.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat na ČT sport v magazínu Touchdown.

2. kolo Kittfort ligy výsledky

Brno Alligators - Prague Lions 7:52

Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers 33:18

Rozlosování 3. kola

Brno Alligators - Ostrava Steelers, sobota od 16:00

Prague Lions - Přerov Mammoths, neděle od 16:00

Hlavní zprávy

Růst skautingu závisí i na dostatečné kapacitě oddílů

vydáno 24. září 2021  5:58

Tisíce kluků a holek míří do skautských oddílů, najít místo i sehnat klubovnu je těžké. Například podle skautů z obcí v okolí Prahy je na čekacích...  celý článek

Komerční sdělení

Česká reprezentace amerického fotbalu se připravuje na zápas proti Rusku

vydáno 23. září 2021

Český tým nastoupí proti Rusku v Ústí nad Labem k zápasu o konečné pořadí Mistrovství Evropy. Turnaj se měl původně dohrát loni, ale kvůli koronaviru byly...  celý článek

Komerční sdělení

Jít s ní do postele na prvním rande? Pokud ano a mějte po ruce eJoy®.

vydáno 23. září 2021

Téma sexu na prvním rande je předmětem mnoha diskusí a neexistuje jen jeden správný názor. Na druhou stranu by si tuto možnost měli preventivně připustit...  celý článek

Plzeňský výrobce Škoda představil první dokončený elektrobus Škoda E’City.

vydáno 22. září 2021  19:10

Vozidlo je již v základních barvách nového jednotného stylu Pražské integrované dopravy. Dopravní podnik (DPP) jich má objednáno celkem čtrnáct. První...  celý článek

Vaše fotky z Prahy