2 °C / 8 °C

Pátek 19. dubna 2024. Svátek má Rostislav

Lions nedali Alligators šanci a vyhlíží první domácí zápas

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hráči Prague Lions zvítězili také ve druhém zápase Kittfort ligy amerického fotbalu. Na hřišti Brna Alligators zvítězili vysoko 52:7.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lions nedali Alligators šanci a vyhlíží první domácí zápas | foto: Jana Povolná

Lions se v 1. kole prezentovali rychlým startem do zápasu a proti Steelers rozhodli o vítězství v úvodní čtvrtině, kterou ovládli 21:0. Podobnou strategii zvolil tým Zacha Harroda i proti outsiderovi Brnu Alligators.

Filip Ječný byl opět k nezastavení a hned po dvou minutách hry otevřel skóre. Lions se podařilo překonat výkon z prvního zápasu a v první čtvrtině zaznamenali hned 26 bodů, když kromě druhého touchdownu Ječného skórovali ještě Shazzon Mumphrey a Marek Suchý.

Lions si dobře pamatovali poslední zápas v Brně z roku 2019, kdy o vítězství museli rozhodnout až v závěrečné čtvrtině. „Takové zápasy jsou pro nás jako past. Použili jsme to jako motivaci pro dnešní zápas,“ vysvětlil Harrod po zápase. Pražský tým nepolevil ani ve druhé čtvrtině a touchdowny Suchého a Davida Hlaváčka navýšil skóre na 40:0.

Na konci prvního poločasu zaznamenali domácí Alligators čestný úspěch, když Robert Wirth zaznamenal Touchdown po passu Tomáše Fortelného. To bylo ale ze strany útoku domácích vše.

Druhý poločas už se prakticky pouze dohrával a ve třetí čtvrtině ještě Lions skórovali dva touchdowny. Lions si tak z brněnského hřiště odvezli jasnou výhru 52:7.

Lions se o víkendu poprvé představí na domácím hřišti. V neděli na hřišti Ragby Sparta přivítají Přerov Mammoths. Také v tomto zápase bude pražský tým favoritem zápasu.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat na ČT sport v magazínu Touchdown.