metro.cz

Počasí v Praze

22 °C / 36 °C

Středa, 26. června 2019. Svátek má Adriana.

Vaše fotky z Prahy

Na svém zatím největším českém koncertu se už tuto neděli 26. května 2019 v Praze představí britská rocková kapela Muse. I přes nepříznivé počasí pokračuje u letiště v Letňanech stavba obří konstrukce pódia a tribun pro sedící diváky. Letňanským koncertem
23.5.2019 9:19 Ivan Štěpán

Rocková formace MUSE v Letňanech

Na svém zatím největším českém koncertu se už tuto neděli 26. května 2019 v Praze představí britská rocková kapela Muse. I přes nepříznivé počasí pokračuje u letiště v Letňanech stavba obří konstrukce pódia a tribun pro sedící diváky. Letňanským koncertem startují Muse evropskou část světového turné, která navazuje na úspěšnou severoamerickou šňůru. Z Prahy pokračují Matt Bellamy, Chris Wolstenholme a Dominic Howard do Budapešti a Štýrského Hradce a pak už zamíří do rodné Británie.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám