metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 29 °C

Pondělí, 22. července 2019. Svátek má Magdaléna.

Vaše fotky z Prahy

Dne 9. 7. nastaly první komplikace u náhradní dopravy na úseku Hlubočepy - Sídliště Barrandov jeden z vozů T6A5 měl technickou závadu a musel být odtažen, pod podvozek se umístily tzv. bačkory se kterými dojela sama na smyčku Hlubočepy do smyčky Smíchovsk
12.7.2019 4:22 Eliška Gmiterková

Komplikace s vozy T6A5.

Dne 9. 7. nastaly první komplikace u náhradní dopravy na úseku Hlubočepy - Sídliště Barrandov jeden z vozů T6A5 měl technickou závadu a musel být odtažen, pod podvozek se umístily tzv. bačkory se kterými dojela sama na smyčku Hlubočepy do smyčky Smíchovské nádraží byla pomocí těžké techniky tzv. Kačera MAN TGS 41.400 a doprovodu nehodovek DP odtažena po protisměrné koleji. Z této smyčky se pak vydala do Ústředních dílen Dopravního podniku v Hostivaři. Tak snad nebude docházet k více komplikacím.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám