metro.cz

Počasí v Praze

18 °C / 30 °C

Neděle, 18. srpna 2019. Svátek má Helena.

Vaše fotky z Prahy

Dobrý večer, dnes tu sice byla policie a autovrak stojí na parkovišti řadu let, nicméně NIKDY nebyl v polovině vozovky jelikož měl propíchlé a vypuštěné pneumatiky... Co nebo kdo jej téměř do půl vozovky rozpohyboval zjišťovala ráno přítomná policie, odta
17.7.2019 20:10 Jan Pospíšil

Bourák trápí Veronu

Dobrý večer, dnes tu sice byla policie a autovrak stojí na parkovišti řadu let, nicméně NIKDY nebyl v polovině vozovky jelikož měl propíchlé a vypuštěné pneumatiky... Co nebo kdo jej téměř do půl vozovky rozpohyboval zjišťovala ráno přítomná policie, odtažení autovraku však nezajistila, a tak se zřejmě čeká, kdo dříve do něj nabourá, či zda již zítřejším dnem nebudou moc projet popeláři a vyvézt popelnice na sídlišti - Vítejte v Kocourkově! majitel autovraku je podle všeho již několik let v cizině, avšak věc se neřeší ani poté, co jeho miláček začal působit dnešním dnem nemalí problém... a tak se množí během dne fotografie a stížnosti místních lidí směrem k dopravní policii zřejmě s obyčejným dotazem: Co dělá letitý bourák v polovině vozovky a jestli bude odtažen?


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám