metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 21 °C

Neděle, 22. září 2019. Svátek má Darina.

Vaše fotky z Prahy

Zakrytý eskalátor ve stanici metra náměstí Republiky ve vestibulu od Masarykova nádraží matl cestující je zde totiž trojice eskalátorů z nichž se jeden opravuje a prostřední vedoucí do stanice je za stěnou schovaný. Což část cestujících mátlo. Dozorčí pro
20.8.2019 8:00 Eliška Gmiterková

Zakrytý eskalátor matl cestující.

Zakrytý eskalátor ve stanici metra náměstí Republiky ve vestibulu od Masarykova nádraží matl cestující je zde totiž trojice eskalátorů z nichž se jeden opravuje a prostřední vedoucí do stanice je za stěnou schovaný. Což část cestujících mátlo. Dozorčí proto vzala křídu a na dřevěný zátaras nakreslila šipku. Vedení DP tento krok pochválilo, ale rozhodlo se po lepší označení. Pokud totiž nelze stanici metra mít běžně v provozu je ve vestibulech umístěna cedule s informacemi. Dozorčí ze stanice metra náměstí Republiky jen doufají, že jí nebudou muset po dobu opravy použít.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám