metro.cz

Počasí v Praze

10 °C / 20 °C

Pátek, 18. října 2019. Svátek má Lukáš.

Vaše fotky z Prahy

Po 19ti letech chátrání a vybydlenosti cukrovarnického paláce na Senovážném náměstí, což bylo do roku 1990 Gorkého náměstí, to si pamatuji neb můj děda léta pracoval až do své smrti (jako bývalý advokát neměl nárok na penzi a musel dělat do 75 let!)jako p
8.10.2019 21:38 Martin Kubík

Cukrovarnický palác

Po 19ti letech chátrání a vybydlenosti cukrovarnického paláce na Senovážném náměstí, což bylo do roku 1990 Gorkého náměstí, to si pamatuji neb můj děda léta pracoval až do své smrti (jako bývalý advokát neměl nárok na penzi a musel dělat do 75 let!)jako právník v Sběrných surovinách n. p. Gorkého náměstí 15 a denně chodil na tramvaj kolem Cukrpaláce, byla nyní novým vlastníkem zahájena konečně rekonstrukce. V centru je takových budov víc a to hned kousek od paláce, stačí se zadívat do osleplých oken.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám