metro.cz

Počasí v Praze

8 °C / 10 °C

Čtvrtek, 21. listopadu 2019. Svátek má Albert.

Vaše fotky z Prahy

Dnešní den byl ve znamení posledního rozloučení s Karlem Gottem. Do katedrály svatého Víta na Pražském hradě dorazilo mnoho pozvaných osobností, mezi nimi např. hokejista Jaromír Jágr, moderátoři Leoš Mareš a Karel Šíp, zpěvák Janek Ledecký, tenista Radek
12.10.2019 22:57 David Sedlecký

Poslední rozloučení s Karlem Gottem

Dnešní den byl ve znamení posledního rozloučení s Karlem Gottem. Do katedrály svatého Víta na Pražském hradě dorazilo mnoho pozvaných osobností, mezi nimi např. hokejista Jaromír Jágr, moderátoři Leoš Mareš a Karel Šíp, zpěvák Janek Ledecký, tenista Radek Štěpánek s Nicole Vaidišovou, herec Jaromír Hanzlík nebo producent František Janeček. Lidé sledovali přímý přenos zádušní mše na obrazovkách v areálu Pražského hradu a okolí. Před vchodem do katedrály se tísnilo také mnoho novinářů.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám