metro.cz

Počasí v Praze

7 °C / 11 °C

Pátek, 22. listopadu 2019. Svátek má Cecílie.

Vaše fotky z Prahy

Dobrý den! Posílám, co mne v poslední době zaujalo. Takovouto „zajímavou“ stavbu postavili v ulicích Na Pecích u metra Kobylisy vedle domu, kde bydlí můj přítel. Někdo napsal do prachu dveří KREMATORIUM. To je trefné. Sama tomu tak říkám. Je to vůbec příp
20.10.2019 22:28 Jana Květoňová

KREMATORIUM

Dobrý den! Posílám, co mne v poslední době zaujalo. Takovouto „zajímavou“ stavbu postavili v ulicích Na Pecích u metra Kobylisy vedle domu, kde bydlí můj přítel. Někdo napsal do prachu dveří KREMATORIUM. To je trefné. Sama tomu tak říkám. Je to vůbec přípustné? Vždyť to hyzdí celou ulici! Na jedné straně se neschválí projekt renomované a ve světě uznávané architektky Evy Jiřičné, nad každou stavbou se dumá tak dlouho, až se to „zamete pod koberec“, a na druhé straně se nechá postavit v ulici, kde jsou samé normální domy, něco takového? Ostatně proč dlouze psát? Posílám fotodokumentaci, tak posuďte sami.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám