metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 4 °C

Středa, 11. prosince 2019. Svátek má Dana.

Vaše fotky z Prahy

Provoz tramvají na úseku Otakarova / náměstí bratří Synků - Albertov je obousměrně přerušen linka 7 rozdělena na dvě samostatné linky Radlická - Zborovská - Jiráskovo náměstí - Myslíkova - Karlovo náměstí - Moráň - Botanická zahrada - Albertov - Výtoň - R
3.12.2019 14:35 Eliška Gmiterková

Nákladní vůz strhl v Nuslích tramvajové vedení

Provoz tramvají na úseku Otakarova / náměstí bratří Synků - Albertov je obousměrně přerušen linka 7 rozdělena na dvě samostatné linky Radlická - Zborovská - Jiráskovo náměstí - Myslíkova - Karlovo náměstí - Moráň - Botanická zahrada - Albertov - Výtoň - Radlická a Černokostelecká - Nádraží Vršovice - Náměstí bratří Synků - Otakarova - Černokostelecká, linky 14 a 18 jedou odklonem přes zst. Štěpánská - I.P. Pavlova - Bruselská, linka 24 je od Albertova odkloněna do smyčky Podolská vodárna, na úseku Lazarská - Karlovo náměstí - Otakarova zavedl dopravní podnik linku X24, ale nedomyslel, že v ulici Jaromírova se ve směru Otakarova zaseknou autobusy na 30 minut. Provoz by měl být obnoven v 18 hodin.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám