metro.cz

Počasí v Praze

5 °C / 6 °C

Úterý, 28. ledna 2020. Svátek má Otýlie.

Vaše fotky z Prahy

Minule vyhozená postel a další krámy, nyní odhozená matrace. Zkrátka nenapravitelní jedinci si za rohem jednoho paneláku v Letňanech dělají skládku nepotřebných věcí. Marná je snaha letňanské radnice, která vyvěšuje seznamy míst, na která jsou pravidelně
11.12.2019 2:22 Pavel Kyselák

Marnost nad marnost

Minule vyhozená postel a další krámy, nyní odhozená matrace. Zkrátka nenapravitelní jedinci si za rohem jednoho paneláku v Letňanech dělají skládku nepotřebných věcí. Marná je snaha letňanské radnice, která vyvěšuje seznamy míst, na která jsou pravidelně přistavovány kontejnery pro velkoobjemový odpad.V rámci zdravých a krásných Letňan pravidelně sice přijíždí malé nákladní autíčko a vyhozené věci prostě odveze. Nicméně si pokládám otázku ke zbytečnému čerpání peněz z obecního rozpočtu vzhledem k nekázni některých domorodců, nehledě k ukrajování nového příjmového zdroje městské části Praha 18 "zvýšené daně z nemovitosti od roku 2020".


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám