metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Sobota, 29. února 2020. Svátek má Horymír.

Vaše fotky z Prahy

V areálu národní kulturní památky Vyšehrad - před hlavním vchodem do Jedličkova ústavu na ulici V Pevnosti 13, umístil místní podnikatel protějšího Bistra nelegální reklamu na chodník, kterou ještě napevno přidělal k dopravní značce pro invalidy. Porušil
18.1.2020 0:32 Marie Kohoutková

Nelegální reklama, která navíc překáží chodcům a vozíčkářům

V areálu národní kulturní památky Vyšehrad - před hlavním vchodem do Jedličkova ústavu na ulici V Pevnosti 13, umístil místní podnikatel protějšího Bistra nelegální reklamu na chodník, kterou ještě napevno přidělal k dopravní značce pro invalidy. Porušil tak hned tři předpisy - nelegální zábor veřejného prostranství (zde chodníku), zneužil k tomu dopravní značku, jejíž smysl pozměnil, umístil nelegální reklamu v národní kulturní památce, kterou je areál Vyšehradu. Věcně však především drze a neeticky přímo před hlavním vchodem do Jedličkova ústavu, kudy po chodníku proudí místní vozíčkáři i davy turistů, blokuje třetinu chodníku svojí nelegální reklamou. Lidský hyenismus pro vlastní zisk nezná mezí.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám