metro.cz

Počasí v Praze

10 °C / 11 °C

Pondělí, 17. února 2020. Svátek má Miloslava.

Vaše fotky z Prahy

Doba se mění a nakonec budou psi více než lidé. Alespoň dle tohoto obchodu. Tramvajáci - bojovníci z povstání v květnu 1945 by se jistě divili. V tomto obchodě pamatuji do spuštění magistrály v  ulici 5. května lékárnu. Magistrála zničila život v ulici 5.
18.1.2020 13:06 Martin Kubík

Lázně pro psy a jejich přátele

Doba se mění a nakonec budou psi více než lidé. Alespoň dle tohoto obchodu. Tramvajáci - bojovníci z povstání v květnu 1945 by se jistě divili. V tomto obchodě pamatuji do spuštění magistrály v  ulici 5. května lékárnu. Magistrála zničila život v ulici 5. května (do té doby se část jmenovala 1. listopadu, kdy byla Bitva na Vítězné pláni), všechny obchody byly po té zrušeny a nové se díky absenci úrovňových přechodů nemohou uchytit. Slibovalo se zlidštění magistrály a sliby jsou politiků jen chyby.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám