metro.cz

Počasí v Praze

15 °C / 15 °C

Středa, 8. července 2020. Svátek má Nora.

Vaše fotky z Prahy

Svou Dalimilu jsem si opravdu ulovil, mým velkým koníčkem mimo jiné je rybaření. Ale od začátku. Po 27 letech manželství, v 55 letech jsem se rozvedl, spálil za sebou všechny mosty a vrátil se domů do Brna. Začal jsem úplně od začátku, počínaje bydlením,
3.6.2020 13:48 Stanislav Miláček

METROROMANTIK

Svou Dalimilu jsem si opravdu ulovil, mým velkým koníčkem mimo jiné je rybaření. Ale od začátku. Po 27 letech manželství, v 55 letech jsem se rozvedl, spálil za sebou všechny mosty a vrátil se domů do Brna. Začal jsem úplně od začátku, počínaje bydlením, novou prací, ve městě, kde jsem skoro 30 let nebyl.

Bez přátel, sám voják v poli. Naproti mého bytu bydlela čerstvá vdova po jednom brňenském herci, opravdová dáma, se vším všudy. Nějak se dala řeč, začalo to společným venčením jejího jezevčíka, a skončilo to samozřejmě u ryb. A šlo to až tak daleko, že se jednou vydala až za mnou k vodě, kde jsem rybařil. Já v maskáčích a holinkách, ona přišla v červených lodičkách, bílých vypasovaných kraťasech, bílé halence. Jak se snažila dostat za mnou až k vodě, samozřejmě že ji ujely nohy... a bylo vymalováno. Zablácená skončila v mém náručí, kde je do dnes.

Stále rybaříme, máme radost z každého úlovku. Dalimila ač sama nechytá, je skvělá kuchařka a na ryby vyráží stále se mnou jako dáma. Skládací křeslo, nezbytná vychlazená láhev vína s broušenou sklenicí, svačinka, něco na čtení, místo pláštěnky deštníček, to je její rybářská výbava.

Tak tolik je můj příběh, že i na sklonku života jde nalézt smysl života, lásku, domov, novou rodinu.

Přikládám pár našich rybářských fotografií a selfíček.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám