metro.cz

Počasí v Praze

17 °C / 18 °C

Pondělí, 3. srpna 2020. Svátek má Miluše.

Vaše fotky z Prahy

Výluka metra C mezi stanicemi HLAVNÍ NÁDRAŽÍ - PRAŽSKÉHO POVSTÁNÍ má několik zvláštností o tom, že se ve stanicích metra Florenc (objevil přestup na linku A) a Můstek (objevil přestup na linku C) mi zvláštní taky přijde, ale nedivil jsem se tolik jako to,
10.7.2020 18:51 Tadeáš HAVLÍK

Výluka metra C

Výluka metra C mezi stanicemi HLAVNÍ NÁDRAŽÍ - PRAŽSKÉHO POVSTÁNÍ má několik zvláštností o tom, že se ve stanicích metra Florenc (objevil přestup na linku A) a Můstek (objevil přestup na linku C) mi zvláštní taky přijde, ale nedivil jsem se tolik jako to, že soupravy metra M1 nejsou stejné! Vůz 4105 má jiné dveře než vůz 4161, 4188.V neděli 26. 7. bude obousměrně přerušen provoz na úseku NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE - LETŇANY vyjede výluková tramvajová linka XC a výluková autobusová linka XC1.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám