metro.cz

Počasí v Praze

17 °C / 18 °C

Pondělí, 3. srpna 2020. Svátek má Miluše.

Vaše fotky z Prahy

Z důvodu havárie vodovodu v prostoru zastávky Vinohradská vodárna je pouze ve směru do centra přerušen tramvajový provoz na úseku Flora - Náměstí Míru - I.P. Pavlova linky 10 a 16 jsou vedeny odklonem přes Vinohradskou třídu, zast. Orionka - Šumavská - Vi
14.7.2020 8:19 Tadeáš HAVLÍK

Havárie vodovodu v Korunní

Z důvodu havárie vodovodu v prostoru zastávky Vinohradská vodárna je pouze ve směru do centra přerušen tramvajový provoz na úseku Flora - Náměstí Míru - I.P. Pavlova linky 10 a 16 jsou vedeny odklonem přes Vinohradskou třídu, zast. Orionka - Šumavská - Vinohradská vodárna - Náměstí Míru jsou do odvolání těmito linkami neobslouženy. Náhradní autobusová doprava není zavedena. Předpokládané obnovení provozu je do 3 pracovních dnů. Z důvodu chybějící odbočky Muzeum - I.P. Pavlova - Karlovo náměstí se musí využívat triangl na Zvonařce. Docela jsem rád, že Dopravní podnik počítá s více místy, kde bude triangl nebo přejezdová kolej namísto nutnosti instalace mobilního kalifornien.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám