metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 19 °C

Čtvrtek, 4. června 2020. Svátek má Dalibor.

Vaše fotky z Prahy

U dopravce Leo expres je prakticky pravidlem, že vlak přijede opožděn, pak následuje servisní úklid, lidé stojí na slunečním žáru bez laviček na nekrytém nástupišti, po delší době po vyzvání nastoupí a vlak odjíždí zpožděný. Je to zaviněno prudkými obraty
12.6.2019 15:21 Martin Kubík

Leo

U dopravce Leo expres je prakticky pravidlem, že vlak přijede opožděn, pak následuje servisní úklid, lidé stojí na slunečním žáru bez laviček na nekrytém nástupišti, po delší době po vyzvání nastoupí a vlak odjíždí zpožděný. Je to zaviněno prudkými obraty souprav bez servisního zázemí. Běžný stav v Praze hl.n. (sobota 8.6. k večeru) sám jsem to zažil, když jsem Leo expres použil loni při cestě do Přerova. Někdo rád kritizuje ČD a.s., ale tato společnost v dálkové dopravě málokdy provádí ostré obraty, uklizené soupravy přijíždějí z Odstavného nádraží Praha-Jih. Ostré obraty souprav je možno dělat v příměstské dopravě, ale i tam jsou při mimořádnostech problémy, ale nikoli v dálkové dopravě Praha-Ostrava-Bohumín a zpět jak je u Leo expres zvykem. S touto společností mám vůbec špatné zkušenosti, loni mi pokladní Leo expres vrátila padělanou pěti stovku, všiml jsem si toho až doma, takže se mi cesta prodražila, navíc jsem musel věc ohlásit Policii ČR na Hlavním nádraží, což mě stálo nemalý čas, peníze jsem již neviděl.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám