metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 6 °C

Pondělí, 27. ledna 2020. Svátek má Ingrid.

Vaše fotky z Prahy

Dělníci se po velice krátké době vracejí zpět na Ohradu kde opravují tramvajovou trať. Linka 1 je z Palmovky odkloněna přes zst. Balabenka a Nádraží Libeň do smyčky Starý Hloubětín, linky 10 a 16 od zst. Mezi Hřbitovy přes zst. Nákladové nádraží Žižkov -
9.9.2019 20:44 Eliška Gmiterková

Havarijní stav tramvajové tratě na Ohradě

Dělníci se po velice krátké době vracejí zpět na Ohradu kde opravují tramvajovou trať. Linka 1 je z Palmovky odkloněna přes zst. Balabenka a Nádraží Libeň do smyčky Starý Hloubětín, linky 10 a 16 od zst. Mezi Hřbitovy přes zst. Nákladové nádraží Žižkov - Olšanské náměstí - Hlavní nádraží - Masarykovo nádraží - Náměstí Republiky - Dlouhá třída - Strossmayerovo náměstí - Vltavská - Maniny - Palmovka, v úseku Nákladové nádraží Žižkov - Biskupcova - Ohrada - Palmovka jezdí náhradní autobusová doprava x10.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám