metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / 3 °C

Úterý, 21. ledna 2020. Svátek má Běla.

Vaše fotky z Prahy

Ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR se konal 10. září koncert undergroundové legendární skupiny Plastic People spolu s Brněnskou filharmonií zahrály skladbu Milana Hlavsy (1951-2001) „Co znamená vésti koně“. Skladbu Plastici zahráli tajně prvně v roce 1981
10.9.2019 21:07 Martin Kubík

The Plastic People of the Universe

Ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR se konal 10. září koncert undergroundové legendární skupiny Plastic People spolu s Brněnskou filharmonií zahrály skladbu Milana Hlavsy (1951-2001) „Co znamená vésti koně“. Skladbu Plastici zahráli tajně prvně v roce 1981 v Kerharticích u České Lípy. Desku, která vyšla na Západě, jsem v roce 1985 tajně převezl přes střežené hranice do tehdejší ČSSR se zájezdem Pražské památkové péče a ochrany přírody. Z původní sestavy Plastiků hraje v současné době pouze Vratislav Brabenec a Josef Janíček.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám