metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata

Další 3 fotografie v galerii
Tipsport Sportuj s námi | foto: Libuše Netopilová

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Město na kolech aneb Centrum Hradce Králové o víkendu opět obsadí cyklisté

Komerční sdělení Jak je pohyb zdravý, se skloňuje ze všech stran. Zapojit se do cyklojízdy, protáhnout se, udělat něco pro sebe a ještě se dobře pobavit budou moci v neděli 11. září všichni, kdo dorazí na Eliščino nábřeží v Hradci Králové. Už po jedenadvacáté se zde uskuteční tradiční událost Město na kolech.

Lokalita už by nemohla být příhodnější, východočeské město totiž platí za vyhlášenou bike-friendly zónu.

Město na kolech se také v tomto roce stalo součástí seriálu sportovních akcí České unue sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Tipsport Sportuj s námi

„Naše akce má charakter veřejné rekreační cyklovyjížďky. Proto se může zúčastnit skutečně úplně každý. Na místě bude okruh lemující Labe, přitom kolikrát se jej cyklisté rozhodnou absolvovat, je zcela na nich. O co nám jde především, je dostat lidi se stejným koníčkem na jedno místo, aby si užili atmosféru a měli pěkný společný zážitek,“ uvedla Zdeňka Hořčičková z pořádající Královéhradecké krajské asociace Sport pro všechny.

Na Eliščině nábřeží před plaveckým bazénem se cyklisté začnou scházet v neděli po ránu. V 10 hodin je na programu společný start, v 11,30 hodin je pak limit pro poslední dojezd. Prvních 400 registrovaných na místě se navíc může těšit na originální tričko s designem k 21. ročníku cyklojízdy.

Tipsport Sportuj s námi

„Trička jsou každoročně jiná a někteří naši ´štamgasti´ už mají pěknou sbírku. Navíc to pak vypadá moc hezky, když si je cyklisté obléknou na start a máme pak barevně pěkně ladící peloton. Kromě výše uvedeného bude připraven doprovodný program s hrami pro děti, dospělí si budou moct změřit svou tělesnou kondici na několika stanovištích a budou probíhat taneční a sportovní ukázky. Na závěr pak v půl jedné budeme losovat ceny, půjde převážně o sportovní vybavení. Dobrou zprávou pro všechny je, že jich máme skutečně hodně,“ dodala Zdeňka Hořčičková.

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek