metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 1 °C

Čtvrtek 7. prosince 2023. Svátek má Ambrož, Benjamin
INGDOP: machři na dopravní stavby | foto: INGDOP s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

INGDOP: machři na dopravní stavby

Komerční sdělení Stavební společnost INGDOP nabízí zkušenost, odbornost a spolehlivost a poskytuje komplexní služby nejen v dopravním stavitelství. Má za sebou 30 let praxe, více než tisíc úspěšně dokončených projektů a silný tým zkušených odborníků.

Doménou společnosti je dopravní stavitelství. Realizuje nejrůznější projekty od výstaveb chodníků přes revitalizace komunikací, vysprávky silnic, opravy mostů, železniční stavby až pokomplexní dodávky stavebně-dopravních celků. Pronajímá a instaluje také dopravní značení, dopravní zařízení a signalizační přívěsy. Specializuje se i na sanování spár vozovek, ať už se jedná o vysprávky, spáry cementobetonového krytu nebo elastické mostní závěry. Československá stavební společnost INGDOP sídlí ve Valašském Meziříčí a její organizační složka v Žilině. Je tak schopná pracovat v podstatě kdekoliv po celé republice, kde má za sebou přes tisíc projektů. A desítky dalších každým rokem přibývají.

INGDOP: machři na dopravní stavby

STAVEBNICTVÍ

Dopravní stavitelství je nosným pilířem portfolia našich služeb. Opravy i výstavba nových komunikací jsou pro nás denním chlebem. Máme za sebou stovky úspěšných realizací. Máme bohaté zkušenosti i s pozemním či železničním stavitelstvím, dokážeme postavit rodinný dům nebo rovnou celou čtvrť. Není problém, umíme to.

INGDOP: machři na dopravní stavby

DOPRAVA

Správně navigovat, zabezpečit plynulý provoz i chránit životy a zdraví řidičů. K tomu všemu je zapotřebí kvalitního dopravního značení. Dodáváme také různé druhy dopravních zařízení od svodidel po vodicí prahy.Ochránit místo nehody nebo dočasně přesměrovat dopravu? Se signalizačním přívěsem žádný problém.

INGDOP: machři na dopravní stavby

KOMUNIKACE

Sanujeme spáry, opravujeme trhliny, provádíme vysprávky, instalujeme elastické mostní uzávěry. V zimě instalujeme sněhové zábrany neboli zásněžky jako nejlepší možnou ochranu dopravních komunikací před sněhovými jazyky.

INGDOP: machři na dopravní stavby

INGDOP

30 let zkušeností

Přes 1000 úspěšných projektů

50 odborných pracovníků

Hlavní zprávy

Létající gladiátoři se vrátí do Prahy. Tentokrát už bez jezdce Petra Kuchaře

vydáno 7. prosince 2023  7:00

V sobotu se v pražské O2 areně představí motokrosové hvězdy během show plné ohňů, nebezpečných triků a dechberoucích skoků. Nejstarší freestyle...  celý článek

Komerční sdělení

Minipůjčka nabídne rychlou odpověď na finanční výdaje

vydáno 7. prosince 2023

Máte před sebou výzvu, na kterou by bylo nejlepší odpovědět ještě dnes? Výdajové položky v rodinném rozpočtu se někdy nedají naplánovat. Přijdou, když se...  celý článek

Končí nadzvedávání chodníků. Pražské stromy konečně dostávají více prostoru

vydáno 6. prosince 2023  18:56

Za starých časů by se oprava Baranovy ulice mohla stát snadným terčem kritiky. Vydouvání dlažby kolem dřevin se však konat nemá.   celý článek

Tam, kde před lety žila prasata, tráví zimu lemuři. Zoopark Nehvizdy je otevřený celý rok

vydáno 6. prosince 2023  16:27

„Pacholci,“ hubuje chovatel Jiří Glatt páru hus kuřích, když na něj dorážejí. Dva ptáci z Austrálie jsou podle něj nejagresivnějšími zvířaty v Zooparku...  celý článek