metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina
INGDOP: machři na dopravní stavby | foto: INGDOP s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

INGDOP: machři na dopravní stavby

Komerční sdělení Stavební společnost INGDOP nabízí zkušenost, odbornost a spolehlivost a poskytuje komplexní služby nejen v dopravním stavitelství. Má za sebou 30 let praxe, více než tisíc úspěšně dokončených projektů a silný tým zkušených odborníků.

Doménou společnosti je dopravní stavitelství. Realizuje nejrůznější projekty od výstaveb chodníků přes revitalizace komunikací, vysprávky silnic, opravy mostů, železniční stavby až pokomplexní dodávky stavebně-dopravních celků. Pronajímá a instaluje také dopravní značení, dopravní zařízení a signalizační přívěsy. Specializuje se i na sanování spár vozovek, ať už se jedná o vysprávky, spáry cementobetonového krytu nebo elastické mostní závěry. Československá stavební společnost INGDOP sídlí ve Valašském Meziříčí a její organizační složka v Žilině. Je tak schopná pracovat v podstatě kdekoliv po celé republice, kde má za sebou přes tisíc projektů. A desítky dalších každým rokem přibývají.

INGDOP: machři na dopravní stavby

STAVEBNICTVÍ

Dopravní stavitelství je nosným pilířem portfolia našich služeb. Opravy i výstavba nových komunikací jsou pro nás denním chlebem. Máme za sebou stovky úspěšných realizací. Máme bohaté zkušenosti i s pozemním či železničním stavitelstvím, dokážeme postavit rodinný dům nebo rovnou celou čtvrť. Není problém, umíme to.

INGDOP: machři na dopravní stavby

DOPRAVA

Správně navigovat, zabezpečit plynulý provoz i chránit životy a zdraví řidičů. K tomu všemu je zapotřebí kvalitního dopravního značení. Dodáváme také různé druhy dopravních zařízení od svodidel po vodicí prahy.Ochránit místo nehody nebo dočasně přesměrovat dopravu? Se signalizačním přívěsem žádný problém.

INGDOP: machři na dopravní stavby

KOMUNIKACE

Sanujeme spáry, opravujeme trhliny, provádíme vysprávky, instalujeme elastické mostní uzávěry. V zimě instalujeme sněhové zábrany neboli zásněžky jako nejlepší možnou ochranu dopravních komunikací před sněhovými jazyky.

INGDOP: machři na dopravní stavby

INGDOP

30 let zkušeností

Přes 1000 úspěšných projektů

50 odborných pracovníků

Hlavní zprávy

Karlův most byl až do roku 1841 jediným mostem v Praze. Tramvaje přes něj jezdily jen tři roky

vydáno 29. listopadu 2023  6:15

Na slavnou památku se před lety vrátily plynové lampy. V současnosti je má na starost nejvyšší muž v oboru. Do ulic metropole vyráží 205 centimetru vysoký...  celý článek

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek