metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Čtvrtek 20. června 2024. Svátek má Květa

Knights bojují o semifinále ve Snapbacks lize amerického fotbalu

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V 8. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu se Znojmo Knights představí na domácím hřišti v odvetě proti Přerovu Mammoths. Knights stále mohou pomýšlet na postup do semifinále a k zachování šance potřebují proti Přerovu vyhrát.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Knights bojují o semifinále ve Snapbacks lize amerického fotbalu | foto: ČAAF

Přestože oba týmy se nyní nachází ve velmi odlišném rozpoložení, tak Mammoths dokázali překvapivě Knights porazit v úvodu základní části.

Poslední zápasy ale ukazují, že Knights budou velkým favoritem. Mammoths se v letošním ročníku nedaří a s bilancí dvou výher a pěti porážek jsou na posledním místě skupiny Jih. Knights mají na kontě čtyři výhry a tři prohry a jsou na tom stejně jako druzí Bratislava Monarchs.

Knights bojují o semifinále ve Snapbacks lize amerického fotbalu

Knights do zápasu vstoupí po vydřené výhře proti favorizovaným ostravským Steelers. Ve velké bodové přestřelce dokázali Knights ze zápasu odejít vítězně, když s vypršením času proměnil field goal Dominik Synek a Knights vyhráli 41:38.

Útok oproti prvnímu vzájemnému zápasu s Mammoths výrazně ožil po příchodu receivera Jacoba Kerina. Právě na něj směřuje velká část přihrávek quarterbacka Volodymyra Hrynkiva. Proti Steelers se ale dařilo také Františkovi Novotnému, který dal dva touchdowny. Obranu pak v minulém týdnu posílil důrazný linebacker Michael Lufile, který hned po nástupu na hřiště proti Steelers hrál důležitou roli.

Knights se v tabulce Snapbacks ligy drží v těsném závěsu za Nitrou a Bratislavou a v zápase proti papírově slabším Mammoths si nemohou dovolit zaváhat. Do konce základní části zbývají tři zápasy, kdy kromě nadcházejícího zápasu s Mammoths čeká na Znojmo ještě zápasy právě proti Nitře a Bratislavě. Tato trojice zápasů tedy rozhodne o postupujících do semifinále a pro jeden tým skončí sezona posledním kolem.

Zápas Knights proti Mammoths odvysílají v přímém přenosu stanice Premier Sport 3 a SPORTY TV. Finálový Tipsport Czech Bowl XXXI se uskuteční 13. července v Nitře.

Knights bojují o semifinále ve Snapbacks lize amerického fotbalu

Hlavní zprávy

Japonská Mazda MX-5 je nesmrtelná. Její milovníci zažijí o víkendu Rozkoš

vydáno 19. června 2024  17:20

Už za pár dní se bude okresem Náchod ozývat zvuk stovek motorů automobilů značky Mazda MX-5. Po pěti letech si tu totiž předposlední červnový víkend dají...  celý článek

Půllitr piva za 175, za vodu i 111 korun. „I tak to byl zážitek,“ popisují čeští fanoušci fotbalové Euro

vydáno 19. června 2024  5:00

Red Bull Aréna v německém Lipsku, která má kapacitu 41 122 míst, se včera otřásla v základech. Čeští fanoušci se totiž vydali na český úvodní zápas Eura,...  celý článek

Z Dlážděné je asfaltová. Rekonstrukci tratě u Masarykova nádraží se povedlo dokončit dřív

vydáno 19. června 2024  11:00

V Havlíčkově a Dlážděné ulici se má dnes brzy ráno po necelých dvou měsících opět začít ozývat cinkání tramvají. Dopravní podnik (DPP) zde totiž...  celý článek

Stopy po okupačních kulkách, které vydržely na fasádě a také vlajkodržáky na Letné

vydáno 16. června 2024  11:30

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek