metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 8 °C

Neděle 25. února 2024. Svátek má Liliana
ungvar | foto: stock.adobe.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Minipůjčka nabídne rychlou odpověď na finanční výdaje

Komerční sdělení Máte před sebou výzvu, na kterou by bylo nejlepší odpovědět ještě dnes? Výdajové položky v rodinném rozpočtu se někdy nedají naplánovat. Přijdou, když se to nejméně hodí a hlásí se o slovo, dokud na ně patřičně neodpovíte.

Nemusíte žádat přátele nebo známé, aby vám pomohli. Diskrétnější řešení je totiž zcela otevřené a nabízí se každý den v roce. Krátkodobý úvěr je připraven, aby pomohl za každých okolností. Má jen minimum podmínek, které jsou spíše formální. Jinak řečeno, šanci má naprosto každý, kdo splní základní požadavky. Peníze na účtu mohou být k dispozici ještě dnes!

Vyberte si částku podle svých představ

Jaký obnos zde čeká? Minipůjčka má jasně stanovené mantinely, můžete si vybrat libovolnou částku v rozmezí, které je poměrně široké. Celý proces žádosti lze absolvovat i během víkendů, protože schvalování žádostí probíhá i o sobotách a nedělích. Nikdy se nezastaví a přinese vždy rychlou odpověď. Při vyplňování jednotlivých kolonek nemusíte spěchat. Formuláře na vás počkají 24/7, budou dostupné nonstop. Podívejme se proto na konkrétní řeč čísel, která je pro zájemce o tento produkt nápovědou číslo jedna.

● 1 tisíc korun je minimální suma. A platí, že může být určena naprosto na cokoliv.

● 30 tisíc korun je maximum. Účel není rozhodující, zaplaťte vše, co uznáte za vhodné.

● Splátky mají několik různých forem, vyberte si podle svého v rozmezí 10 a 30 dní.

Rychlá reakce je vždy zaručena

Je připravena, aby vám pomohla v každé situaci a neptá se, proč má ještě dnes dorazit. Přesně tak, půjčka na cokoliv je neúčelová a nabídne recept pro mnoho různých situací. Nezáleží jí na tom, v jakém oboru přesně pracujete, nebude podrobně zkoumat detaily z vašeho osobního života. Nabídne spolehlivost, nízkou náročnost a otevřené dveře, ať už se ozvete ráno, v poledne nebo v nočních hodinách.

Hlavní zprávy

Motorka jako držák na láhev. Jak vlastně vypadá typický český suvenýr z Prahy?

PRAHA? AHA!
vydáno 25. února 2024  11:54

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

Pomáhám zlobivějším dětem, ty hodné nechávám modelkám, říká Jonáš Motyčka

vydáno 25. února 2024  7:00

Už přes 10 let se věnuje projektům, které pomáhají dětem z dětských domovů začlenit se do běžného života. Jonáš Motyčka za tu dobu doprovodil desítky...  celý článek

Honí vás lékaři od čerta k ďáblu? Objevit příčinu nemoci je někdy těžké

vydáno 24. února 2024  14:00

Lékař není bůh. Nebo jako student nedával při přednáškách pozor. Lidské tělo se ale nechová jako motor auta. Je složitější.  celý článek

Na bolest jsem zvyklá. Nekňourám, bojuji, říká kaskadérka Hanka Dvorská

vydáno 24. února 2024  8:00

Na srdci má kardiostimulátor a na mozku jí doktoři našli nádor. I přesto každý den běhá po Praze a mimo jiné vede fitness lekce. Nejstarší česká...  celý článek