metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 26 °C

Neděle 14. července 2024. Svátek má Karolína

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2024 v novém kabátě

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Srdečně vás zveme na Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2024 (MČR 2024), které se uskuteční 8. června 2024 ve sportovní hale Královka v Praze na Letné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2024 v novém kabátě | foto: ČESKÁ ASOCIACE CHEERLEADERS, Z.S.

Nejvyšší soutěž v cheerleadingu je určena pro soutěžící, kteří se nominovali prostřednictvím České národní cheer ligy a splnili tak kvalifikační podmínky na postup do finále. Těšit se můžete na 1 500 sportovců v 80 soutěžních vystoupení. Tato prestižní akce slibuje nejlepší choreografie, náročné sportovní prvky, ale i nový design stage, custom lité medaile a množství doprovodných aktivit.

Na MČR 2024 se utkají nejlepší týmy v různých věkových kategoriích a různých úrovních cheerleadingu, přičemž vítězové budou oceněni titulem Mistři ČR týmových Cheer & Performance divizí. Jediným možným kvalifikačním prostředkem na MČR 2024 je Česká národní cheer liga, která porovnává úroveň sportovního cheerleadingu v průběhu sezony.

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2024 v novém kabátě

MČR 2024 je pořádáno Českou asociací cheerleaders, z.s., která jako národní sportovní autorita zastřešuje cheerleading v České republice. Cheerleadingu se v ČR sportovci věnují již od roku 1993. Základnu tvoří více než 2 000 aktivních sportovců ve 30 klubech z celé ČR. Sportovní cheerleading byl v roce 2021 uznaný Mezinárodním Olympijským výborem. Jedná se o sport, který spojuje prvky tance, akrobacii na zemi i ve vzduchu a atraktivní lidské pyramidy.

Přijďte[1] se podívat na nejlepší výkony celé cheerleadingové sezóny, užít si exhibici sportovní disciplíny, která se představí na Světových hrách v roce 2025, Chengdu a nechat se vtáhnout do atmosféry, kterou cheerleadingová soutěž přináší. Chceš podpořit své oblíbené týmy, sportovce při jejich vrcholném výkonu a boji o mistrovský titiul? Tak doraž v sobotu 8.6.2024 do pražské haly Královka, na Letné!

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2024 v novém kabátě

Hlavní zprávy

Zrodil se nový Donald Trump – mučedník a možná i „nesestřelitelný“ vítěz prezidetských voleb

vydáno 14. července 2024  17:49

Měla to být jen další zastávka v úspěšné kampani Donalda Trumpa. V pensylvánském městečku Butler přivítali svého oblíbence bouřlivým potleskem. Po 15...  celý článek

Chcete důkladně poznat Krušné hory? Zkuste to třeba s běžcem a spisovatelem Štěpánem

vydáno 13. července 2024  12:57

Není asi místo v Krušných horách, kam by noha Štěpána Javůrka nevstoupila. Úspěšný spisovatel je má prochozené, proběhané, projet na lyžích i na kole i...  celý článek

Trička a mikiny s logem kapel mají fanoušci rádi. Na festivalu se většinou vše vyprodá

vydáno 14. července 2024  5:26

Trička a mikiny s logem oblíbené kapely nebo akce, hrneček, tužka... To všechno se skrývá pod anglickým slovem merchandising. „Poslední tři kolekce byly...  celý článek

Tradici českých jadranských dovolených založily už Šulcovy lázeňské vlaky

vydáno 14. července 2024  6:18

Vybrat dovolenou a její zaplacení lze zvládnout díky internetu za pár minut. Na této planetě není téměř místo, kam by se nedalo cestovat, pokud se tam...  celý článek