metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 26 °C

Neděle 14. července 2024. Svátek má Karolína

Na Borské přehradě se budou v neděli prohánět posádky dračích lodí

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vodní nádrž České údolí na řece Radbuze na jihu Plzně, které místní neřeknou jinak než Borská přehrada, se stane v neděli 16. června dějištěm 15. ročníku Pilsner Dragons Cupu. Posádky dračích lodí se mezi sebou utkají hned na dvou různých tratích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Borské přehradě se budou v neděli prohánět posádky dračích lodí | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Akce se v tomto roce opět stala součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

„Maximální počet posádek máme zastropovaný na dvaceti, a to z důvodu kapacity areálu, který není právě z nejrozlehlejších. Reálně odhadujeme, že se nám v loděnici může protočit kolem čtyř stovek závodníků. Napínavé souboje budou k vidění po celý den, běžně k nám dorazí třeba ještě dalších padesát přihlížejících fanoušků,“ uvedl Zbyněk Maštera z pořádajícího sportovního oddílu Pilsner Dragons.

Na Borské přehradě se budou v neděli prohánět posádky dračích lodí

Závodní centrum bude v Loděnici České údolí náležející oddílu TJ Slavia VŠ Plzeň. Celodenní program zahájí v 10 hodin jízdy dvacetičlenných posádek s bubeníky a minimálně čtyřmi ženami na palubě na kratší, dvousetmetrové trati. Po vyhlášení bude následovat klání dračích lodí na kilometrové trati, kdy by mělo být odjeto do 18 hodin.

Na Borské přehradě se budou v neděli prohánět posádky dračích lodí
Na Borské přehradě se budou v neděli prohánět posádky dračích lodí

Mezi přihlášenými momentálně figurují Pohodáři, Záchranáři, MCBP, Supové a Přátelé tatranského čaje v kategorii fun a Lear Corporation, Internet Hned, Pro náš kraj, Forvia, Na jedné vlně VZÚP, Safran, Daikin a AutoNEMO v kategorii firem. Přitom lze očekávat že se prakticky všichni zapojí na obou tratích.

„Vítězné posádky se mohou těšit na tradiční dřevěné medaile, poháry, ceny od partnerů jako jsou město Plzeň a pivovar Chodovar nebo dorty, které peče už pravidelně moje manželka. Po celý den budeme mít v provozu dětský koutek se skákacím hradem, takže se u nás nebudou nudit ani nejmenší. Jak už se stalo zvykem, výtěžek z akce věnujeme bratrům Křížovým, jimž pomůže pokrýt náklady na ergoterapii, která jim velmi pomáhá,“ prozradil Zbyněk Maštera.

Hlavní zprávy

Zrodil se nový Donald Trump – mučedník a možná i „nesestřelitelný“ vítěz prezidetských voleb

vydáno 14. července 2024  17:49

Měla to být jen další zastávka v úspěšné kampani Donalda Trumpa. V pensylvánském městečku Butler přivítali svého oblíbence bouřlivým potleskem. Po 15...  celý článek

Chcete důkladně poznat Krušné hory? Zkuste to třeba s běžcem a spisovatelem Štěpánem

vydáno 13. července 2024  12:57

Není asi místo v Krušných horách, kam by noha Štěpána Javůrka nevstoupila. Úspěšný spisovatel je má prochozené, proběhané, projet na lyžích i na kole i...  celý článek

Trička a mikiny s logem kapel mají fanoušci rádi. Na festivalu se většinou vše vyprodá

vydáno 14. července 2024  5:26

Trička a mikiny s logem oblíbené kapely nebo akce, hrneček, tužka... To všechno se skrývá pod anglickým slovem merchandising. „Poslední tři kolekce byly...  celý článek

Tradici českých jadranských dovolených založily už Šulcovy lázeňské vlaky

vydáno 14. července 2024  6:18

Vybrat dovolenou a její zaplacení lze zvládnout díky internetu za pár minut. Na této planetě není téměř místo, kam by se nedalo cestovat, pokud se tam...  celý článek