metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 9 °C

Neděle 21. dubna 2024. Svátek má Alexandra

Novoveský přespolák letos ke třem tradičním disciplínám přidá i čtvrtou

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
První dubnový víkend se v Ostrožské Nové Vsi na Uherskohradišťsku nese tradičně ve znamení Novoveského přespoláku a nejinak tomu bude v sobotu 6. dubna, kdy se chystá jeho 47. ročník. Před dvěma lety organizátory potrápil silný vítr, takže museli závod odkládat, tentokrát je předpověď naštěstí příznivá.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.


Další 2 fotografie v galerii
Novoveský přespolák letos ke třem tradičním disciplínám přidá i čtvrtou | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Akce je i letos součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

„Před lety jsme mívali delší zimy, a tak náš závod kdysi začínal pouze jako přespolní běh našich vodáků. Později jsme přidali i lodě, klání ve šplhu a letos se mohou účastníci těšit na zcela novou disciplínu – vrh koulí. Hned ve vedlejší vesnici se narodila mistryně světa Helena Fibingerová, a to nás inspirovalo. Letos by měla přijít předat ceny úspěšným borcům,“ vysvětlil Vít Pjajčík z pořádajícího sportovního oddílu Kanoistika Ostrožská Nová Ves.

Novoveský přespolák letos ke třem tradičním disciplínám přidá i čtvrtou

Milovníci nejen vodních sportů se u jezera Čtverec v Ostrožské Nové Vsi budou setkávat od sobotního rána. V 9,45 h je na programu start první kategorie, kdy sjezdařské, slalomové či dračí lodě, pramice, rafty, turistické kanoe, paddleboardy a spol. čeká zdolání jednoho kilometru. Od 10 h až do 11,10 h budou postupně startovat mládežnické i dospělé kategorie K1 a C1, jejichž aktéři absolvovují trať od dvou do čtyř kilometrů.

Novoveský přespolák letos ke třem tradičním disciplínám přidá i čtvrtou

Ve 13 h se souběžně spustí soutěže ve šplhu a vrhu koulí a následně ve 14 h naváží běžecké závody startem první kategorie nejmladších děvčat a chlapců na půl kilometru. Jejich příkladu budou následovat postupně stále starší děti až po žactvo, které vyrazí na trať o délce 2,5 km v 15 h spolu s dorostenkami, juniorkami, ženami a veteránkami. V 15,30 h vyběhnou junioři, muži a veteráni na svou distanci o délce 7,5 km.

Novoveský přespolák letos ke třem tradičním disciplínám přidá i čtvrtou
Novoveský přespolák letos ke třem tradičním disciplínám přidá i čtvrtou

„V minulých letech jsme mívali v poli účastníků i tuzemské reprezentanty v rychlostní kanoistice, tak uvidíme, kdo všechno se nám ještě přihlásí. Každopádně diváci budou mít opět postaráno o akční podívanou. Vyhlašovat budeme celou řadu kategorií, pro nejúspěšnější sportovce máme přichystané originální medaile s logem závodu, trička a trofeje,“ uvedl Vít Pjajčík.

Hlavní zprávy

Poslední adresa Jaroslava Klabíka byla na Hradčanech. Prožil život dobrodruha

vydáno 21. dubna 2024  11:53

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

Herci neustále bojují o práci, je to kolotoč pádů a vzestupů, říká agentka Daňková

vydáno 21. dubna 2024  7:00

Lenka Daňková vystudovala germanistiku a hudební vědu na MUNI v Brně, poté se věnovala hudební produkci jak v Česku, tak v rakouském Grazu a od roku 2010...  celý článek

Americký sen. Češka z New Yorku prožívá lakrosové vrcholy ve Spojených státech amerických

vydáno 20. dubna 2024  13:00

Předloni zažila s českou lakrosovou reprezentací velké úspěchy. Na mistrovství světa byly Češky sedmé, vzápětí si zahrály mezi osmi nejlepšími zeměmi na...  celý článek

Přála jsem si oslovit a motivovat ty nejmenší, říká Marie Šnajdrová

vydáno 20. dubna 2024  7:00

Ilustrátorka, cestovatelka, ale hlavně horská duše. Marie Šnajdrová poslední roky tráví většinu času na cestách, z nichž své poznatky promítá do knih. Ve...  celý článek