metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava

Další 3 fotografie v galerii
Slezská Harta Bike Maraton se chystá na nápor tisíce cyklistů | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Slezská Harta Bike Maraton se chystá na nápor tisíce cyklistů

Komerční sdělení Okolí Slezské Harty na Bruntálsku, jež je nejmladší přehradou v České republice, bude v sobotu 10. června v obležení vyznavačů cyklistiky.

Ti se sem sjedou na dvanáctý ročník Slezská Harta Bike Maratonu, jenž je spolu s dalšími sedmi závody součástí Bajkerské amatérské regionální soutěže. Sobotní závod je rovněž součástí projektu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Slezská Harta Bike Maraton se chystá na nápor tisíce cyklistů

„Na základě zkušeností z minulých ročníků očekáváme, že se zapojí tisícovka cyklistů napříč kategoriemi. V rámci závodu si na své přijde každý od dětí, přes rekreační sportovce, kteří ocení kratší distanci, až po výkonnostní bikery, jejichž schopnosti prověří dlouhá trať. Ta už v minulosti zlákala třeba i olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého, takže o její náročnosti není pochyb,“ prozradil Jan Urban z pořádajícího Regionálního sdružení České unie sportu Bruntál.

Zázemí závodu bude na koupališti Nová Pláň, jež svým názvem odkazuje na stejnojmennou zatopenou vesnici. Odsud jako první vyrazí v 10,30 závodníci na sedmdesátikilometrový Cross Kanec, při němž nastoupají 1659 výškových metrů. V 10,50 hodin šlápnou do pedálů nadšenci, kteří si zvolili Cross Lončák na čtyřicet kilometrů s převýšením 817 metrů. Mezičas před návratem dospělých borců do cíle vyplní od 11 hodin dětské závody s názvem Cross Sele.

Slezská Harta Bike Maraton se chystá na nápor tisíce cyklistů

„Děti se mohou těšit na medaile, pro dospělé máme nachystané poháry, prize money a věcné ceny v podobě sportovního vybavení. Mimoto proběhne velká tombola se stovkami cen, kde se dostane prakticky na každého a ještě ladíme i nějakou kapelu, abychom měli pěknou zvukovou kulisu,“ uvedl Jan Urban.

Slezská Harta Bike Maraton se chystá na nápor tisíce cyklistů

Hlavní zprávy

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek

První ročník Eco Rally Praha byl náročný, ale vydařený

vydáno 7. prosince 2023  7:56

S rozvojem elektromobility, růstem počtu elektrických aut a rozšiřující se dobíjecí infrastrukturou se objevují i podpůrné sportovní a závodní aktivity....  celý článek