metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 21 °C

Neděle 19. května 2024. Svátek má Ivo

Steelers ovládli reprízu loňského Tipsport Czech Bowlu

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
3. kolo Snapbacks ligy amerického fotbalu nabídlo reprízu loňského Tipsport Czech Bowlu. Steelers na domácím hřišti stejně jako v loňské sezoně dokázali Gladiators porazit 27:21 a jsou jediným týmem, který dosud neprohrál.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Foto: Karin Tylová

Gladiators otevřeli skóre zápasu na konci první čtvrtiny, kdy quarterback Jan Dundáček našel Davida Caltu, který si dokázal najít cestu až do endzóny. Steelers v průběhu druhé čtvrtiny neustále dotahovali. Jiří Košař na začátku druhé čtvrtiny srovnal na 7:7, ale krátce na to Dundáček přesným passem našel v endzóně volného Vojtěcha Mašitu.

Vedení 14:7 zůstalo Gladiators pouze chvíli. Přemysl Pekara zachytil odkop hostů a 99yardovým returnem srovnal skóre. Gladiators se podařilo rychle opět odskočit, když Dundáček vybídl krátkým passem amerického Ashtona Hearda, který si dosprintoval pro další touchdown Gladiators. Steelers do konce poločasu dokázali snížit pouze field goalem na rozdíl 17:21.

Ve třetí čtvrtině se skóre zápasu nezměnilo. Klíčový moment zápasu přišel v úvodu závěrečné čtvrtiny. Ashton Heard nedokázal zachytit odkop Steelers a volný míč zalehli domácí v bezsprostřední blízkosti endzóny. Dobrou výchozí pozici přetavil útok Steelers v druhý touchdown Košaře.

Gladiators se ve druhém poločase nedokázali prosadit. Nejlepší příležitost na obrat měli 7 minut před koncem zápasu, kdy byli 14 yardů od endzóny Steelers, ale na čtvrtý down nedokázal Dundáček získat chybějící 1 yard a ze slibného drivu Gladiators body nepřidali. V závěru zápasu pečetil výhru Steelers field goalem na 27:21 Dominik Římánek.

Dění o Snapbacks lize můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport. Finálový Tipsport Czech Bowl XXXI se uskuteční 14. 7. v Nitře.

Témata: Tipsport, Nitra, ČT sport

Hlavní zprávy

Opravdu věříme, že v každém z nás dřímá umělec, říká spoluzakladatel projektu ArtMoment

vydáno 19. května 2024  7:00

Během covidu parta tří studentů v Praze rozjela ArtMoment, projekt se zážitkovým malováním. Jejich kurzy už prošly tisíce lidí a vymýšlejí novinky – nyní...  celý článek

Dovolená je pro Čechy stěžejním bodem v kalendáři. Podle průzkumu balí až den před odjezdem

vydáno 18. května 2024  14:00

Ačkoli před odjezdem na dovolenou někteří prožívají mírnou nervozitu, u třetiny Čechů převládá radost a nadšení. Preferují kombinaci aktivní dovolené a...  celý článek

Je rozhodně lepší trávit čas v kolektivu než sedět doma a litovat se, říká parahokejista Krupička

vydáno 18. května 2024  7:00

Sport miluje. Česko reprezentoval na čtyřech paralympiádách. Při poslední výpravě se Zdeněk Krupička dokonce stal vlajkonošem.  celý článek

Paralelní světy, kočka a pocuchaný mozek. Bestseller Temná hmota nepřekvapuje

Strážce streamu
vydáno 17. května 2024  14:00

STRÁŽCE STREAMU Štve vás manželka? Děti pořád jen pyskují? Šéf je blbec? Nevadí. Stačí, když si promyslíte, jaké vaše životní rozhodnutí vás do tohohle neutěšeného...  celý článek