metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 26 °C

Neděle 14. července 2024. Svátek má Karolína

Steelers postoupí do semifinále Snapbacks ligy z druhého místa

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Druhá repríza loňského Tipsport Czech Bowlu hráčům ISMM Ostravy Steelers vůbec nevyšla. Proti obhájcům titulu Vysočině Gladiators podlehli vysokým rozdílem 10:45. Steelers se tak nepodařilo zopakovat výkon z úvodu sezony, kdy na domácím hřišti nad Gladiators zvítězili.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Steelers postoupí do semifinále Snapbacks ligy z druhého místa | foto: ČAAF

Steelers od začátku zápasu tahali za kratší konec a nevěděli si rady s produktivní passovou hrou Gladiators, kterou vedl osminásobný Hráč roku quarterback Jan Dundáček. Ten poslal dvěma passovými touchdowny na Vojtěcha Mašitu a Matěje Majerčáka Gladiators do vedení 14:0. Majerčák odehrál životní zápas, když skóroval po passech Dundáčka hned 4 touchdowny.

Steelers postoupí do semifinále Snapbacks ligy z druhého místa

Útok Ostravy se poprvé prosadil až za nepříznivého stavu 0:28, kdy Jakub Řeháček skóroval touchdown téměř přes celé hřiště po passu mladého quarterbacka Amose Ferance. Ve zbytku zápasu ale obrana Gladiators dominovala, což potvrdil na konci prvního poločasu americký obránce Samuel Casey, který vystihl pass Ferance a doběhl si pro další touchdown Gladiators.

Druhý poločas reprízy loňského finále se tak již dohrával za rozhodnutého stavu. Gladiators si výhrou zajistili první místo ve skupině Sever a semifinále Snapbacks ligy odehrají na domácím hřišti. Steelers odehrají zápas o postup do Tipsport Czech Bowlu venku, ale na svého soupeře si musí počkat až po odehrání posledního kola základní části. Semifinálové soupeře pro Steelers i Gladiators určí až zápas Nitry Knights se Znojmem Knights. Vítěz tohoto zápasu se v semifinále utká doma se Steelers a na poraženého čeká cesta do Jihlavy za úřadujícím mistrem.

Steelers postoupí do semifinále Snapbacks ligy z druhého místa

Dění ve Snapbacks lize můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport. Finálový Tipsport Czech Bowl XXXI se uskuteční 13. července v Nitře.

Hlavní zprávy

Zrodil se nový Donald Trump – mučedník a možná i „nesestřelitelný“ vítěz prezidetských voleb

vydáno 14. července 2024  17:49

Měla to být jen další zastávka v úspěšné kampani Donalda Trumpa. V pensylvánském městečku Butler přivítali svého oblíbence bouřlivým potleskem. Po 15...  celý článek

Chcete důkladně poznat Krušné hory? Zkuste to třeba s běžcem a spisovatelem Štěpánem

vydáno 13. července 2024  12:57

Není asi místo v Krušných horách, kam by noha Štěpána Javůrka nevstoupila. Úspěšný spisovatel je má prochozené, proběhané, projet na lyžích i na kole i...  celý článek

Trička a mikiny s logem kapel mají fanoušci rádi. Na festivalu se většinou vše vyprodá

vydáno 14. července 2024  5:26

Trička a mikiny s logem oblíbené kapely nebo akce, hrneček, tužka... To všechno se skrývá pod anglickým slovem merchandising. „Poslední tři kolekce byly...  celý článek

Tradici českých jadranských dovolených založily už Šulcovy lázeňské vlaky

vydáno 14. července 2024  6:18

Vybrat dovolenou a její zaplacení lze zvládnout díky internetu za pár minut. Na této planetě není téměř místo, kam by se nedalo cestovat, pokud se tam...  celý článek