metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 21 °C

Středa 29. května 2024. Svátek má Maxmilián, Maxim

Steelers se v repríze Tipsport Czech Bowlu představí proti Gladiators

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
3. kolo Snapbacks ligy amerického fotbalu proti sobě svede účastníky loňského finále. ISMM Ostrava Steelers i Vysočina Gladiators začali letošní ročník Snapbacks ligy dvěma výhrami. Obě výhry si připsali proti stejným soupeřům, když Steelers i Gladiators porazili Pardubice Stallions a Ústí nad Labem Blades.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Steelers se v repríze Tipsport Czech Bowlu představí proti Gladiators | foto: ČAAF

Favoritem zápasu budou Gladiators. Do týmu úřadujícího mistra se vrátil osminásobný Hráč roku quarterback Jan Dundáček a tým pro letošní sezonu posílila americká posila running back Ashton Heard. Ten si ve dvou zápasech připsal 6 touchdownů. Gladiators se v prvních dvou zápasech mohli spolehnout téměř výhradně na běhovou hru a první velký test je čeká v neděli na hřišti Ostravy.

Steelers sice oslabili v útoku, když na postu quarterbacka pro letošní rok nemají americkou posilu, ale obrana hraje stále na vysoké úrovni. Obrana Steelers ve dvou zápasech inkasovala celkem pouze 6 bodů, ale i na ni čeká první ostrý test až proti Gladiators, kteří disponují nejproduktivnějším útokem Snapbacks ligy. Útok Steelers proti Pardubicím dovedl k vítězství sedmnáctiletý quarterback Amos Feranec, který si připsal tři passové touchdowny a další přidal po zemi.

Steelers se v repríze Tipsport Czech Bowlu představí proti Gladiators

Nedělní televizní zápas, který se odehraje na stadionu v Porubě, bude soubojem o první místo ve skupině Sever. Dokáže obrana Steelers najít recept na zastavení silného útoku v čele s Janem Dundáčkem?

Dění o Snapbacks lize můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport. Finálový Tipsport Czech Bowl XXXI se uskuteční 14. 7. v Nitře.

Témata: Tipsport, Ostrava

Hlavní zprávy

Naši pozůstalí si často přejí, aby obřad nebyl truchlivý, říká zakladatelka spolku Ke kořenům

vydáno 29. května 2024  12:00

Za okny prší. Chmurné dopoledne by mohlo umocňovat i téma rozhovoru. Je to ale jinak. Při povídání s Blankou Javorovou panuje dobrá nálada. Jedna ze...  celý článek

Hnědásek na Hané i můry na Karlštejně. Svaz ochránců si přichystal exkurze do přírody

vydáno 28. května 2024  19:39

Český svaz ochránců přírody přichystal pro zájemce komentované exkurze do přírody. První se koná koncem týdne. Chcete se vydat po stopách nočních motýlů?...  celý článek

Lázně nejsou jen pro seniory. Člověk by tam měl podle expertů zajet už ve čtyřiceti

vydáno 28. května 2024  16:00

„Do lázní jezdí důchodci.“ „Nic mě nebolí, nepotřebuju tam jet.“ „Nikdo mě tam nedostane, je tam nuda.“ Tyto a další domněnky panují u mnoha Čechů. Lázně...  celý článek

Obecním domem se polinou vetřelčí, vesmírné i muší tóny. Pražský filmový orchestr je zpět

vydáno 28. května 2024  8:00

Sedmdesátičlenný soubor Pražského filmového orchestru (PFO) začal jako první v Česku hrát hudbu ze slavných filmů, a to výhradně z původních notových...  celý článek