metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 21 °C

Středa 29. května 2024. Svátek má Maxmilián, Maxim

Velká Kralovická roste – o její druhý ročník je mezi běžci zájem

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Město Kralovice v okrese Plzeň-sever přivábí v sobotu 13. dubna běžce. Místní Bike Club, který už dlouhá léta pořádá v létě Spoke Maraton na horských kolech, totiž před rokem rozšířil své portfolio i o běžeckou soutěž, a tak se zde uskuteční druhý ročník Velké Kralovické.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.


Další 2 fotografie v galerii
Velká Kralovická roste – o její druhý ročník je mezi běžci zájem | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Akce se v tomto roce stala součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Velká Kralovická roste – o její druhý ročník je mezi běžci zájem

„Jeden z našich členů je velký fanoušek do běhání a z toho to celé vzniklo. Dlouho za námi chodil, ať zkusíme běžecký závod, až jsme si řekli, proč vlastně ne. V létě při horských kolech běžně míváme i bohatý doprovodný program, a když tak koukám, jak se nám scházejí přihlášky teď na duben, tak budeme muset popřemýšlet, čím jej za rok také doplnit. Očekáváme, že se letos zapojí ve všech kategoriích kolem dvou set závodníků,“ uvedl Jiří Tišer z pořádajícího sportovního klubu Bike Club Kralovice.

Velká Kralovická roste – o její druhý ročník je mezi běžci zájem

Startovnímu centru nabídla své prostory Základní škola Kralovice. Řada přijde nejprve v 10 hodin na děti. Ty mají v závislosti na věku odstupňovanou délku svých běhů na louce nedaleko od školy od 150 metrů pro nejmenší po 1800 metrů v případě starších žáků, kteří vyběhnou v 11 hodin. Po vyhlášení dětských závodů přijde ve 12 hodin řada na dospělé. Ti si mohou vybrat ze tří variant běhu – na pět, dvanáct a čtyřiadvacet kilometrů.

„Běh je terénní, a tedy po úvodním rozběhu po silnici je potřeba počítat s nezpevněnými cestami a tomu přizpůsobit i své vybavení. Schválně dáváme na výběr z více distancí, neboť na startu je u nás vítaný skutečně každý, kdo miluje běh – bez ohledu na aktuální formu či výkonnost. Ti nejlepší se mohou těšit na medaile i diplomy a na závěr bude následovat velká tombola, v níž budou mezi cenami nejen koše s potravinami, ale také třeba sportovní vybavení. Celým dnem provede osvědčený moderátor, takže věříme, že se budou dobře bavit i příchozí diváci,“ popsal Jiří Tišer.

Velká Kralovická roste – o její druhý ročník je mezi běžci zájem

Hlavní zprávy

Naši pozůstalí si často přejí, aby obřad nebyl truchlivý, říká zakladatelka spolku Ke kořenům

vydáno 29. května 2024  12:00

Za okny prší. Chmurné dopoledne by mohlo umocňovat i téma rozhovoru. Je to ale jinak. Při povídání s Blankou Javorovou panuje dobrá nálada. Jedna ze...  celý článek

Hnědásek na Hané i můry na Karlštejně. Svaz ochránců si přichystal exkurze do přírody

vydáno 28. května 2024  19:39

Český svaz ochránců přírody přichystal pro zájemce komentované exkurze do přírody. První se koná koncem týdne. Chcete se vydat po stopách nočních motýlů?...  celý článek

Lázně nejsou jen pro seniory. Člověk by tam měl podle expertů zajet už ve čtyřiceti

vydáno 28. května 2024  16:00

„Do lázní jezdí důchodci.“ „Nic mě nebolí, nepotřebuju tam jet.“ „Nikdo mě tam nedostane, je tam nuda.“ Tyto a další domněnky panují u mnoha Čechů. Lázně...  celý článek

Obecním domem se polinou vetřelčí, vesmírné i muší tóny. Pražský filmový orchestr je zpět

vydáno 28. května 2024  8:00

Sedmdesátičlenný soubor Pražského filmového orchestru (PFO) začal jako první v Česku hrát hudbu ze slavných filmů, a to výhradně z původních notových...  celý článek