metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Čtvrtek 20. června 2024. Svátek má Květa

Žďár nad Sázavou ovládne 17. ročník turnaje ve streetballu

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V sobotu 1. června, tedy na Den dětí, se do Žďáru nad Sázavou po sedmnácté vrátí turnaj s příznačným názvem Streetball Žďár. Ten láká všechny věkové kategorie, aby si přišly v tříčlenné sestavě vyzkoušet své dovednosti s basketbalovým míčem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Žďár nad Sázavou ovládne 17. ročník turnaje ve streetballu | foto: Tipsport - sportuj s námi

Akce se stala v tomto roce opět součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Streetball Žďár proběhne ve spolupráci s Českou streetbalovou federací a je zařazen jako jeden z kvalifikačních turnajů do oficiálního kalendáře 3x3 Chance Tour ČBF i do kalendáře FIBA 3x3, což z něj činí prestižní akci. Na své si ovšem nepřijdou zdaleka jen ostřílení profesionálové, hlavním cílem organizátorů je totiž představit svůj sport a zapojit veřejnost.

Žďár nad Sázavou ovládne 17. ročník turnaje ve streetballu

„Rád bych k nám pozval každého, kdo má rád pohyb a chce si třeba vyzkoušet i něco nového – nemusí přitom zdaleka jít jen o zkušené hráče. Samotný turnaj je koncipován od dětských kategorií až po dospělé. Kromě toho budou po celý den pro všechny aktéry přichystané nejrůznější dovednostní soutěže. Rovněž divákům můžeme slíbit atraktivní podívanou plnou napínavých soubojů, emocí a sportovních příběhů,“ prozradil Roman Bednář za pořádající Basketbalový klub Žďár nad Sázavou.

Žďár nad Sázavou ovládne 17. ročník turnaje ve streetballu
Žďár nad Sázavou ovládne 17. ročník turnaje ve streetballu

Týmy se setkají u klubové haly v ulici Komenského ve Žďáru nad Sázavou v sobotu ráno, v 10,30 hodin by pak měl propuknout první zápas. Hrát se bude současně na několika venkovních hřištích. Organizátoři počítají, že se zapojí ve vypsaných kategoriích dohromady 120 hráčů. Zápasy budou probíhat po celý den až po závěrečné slavnostní vyhlášení.

„V první řadě mohu všechny, kdo dorazí, ujistit, že si užijí spoustu radosti z pohybu, báječnou atmosféru a budou nás opouštět bohatší o řadu zážitků. Ti nejúspěšnější se navíc mohou těšit na klasické ceny v podobě diplomů a pohárů. Vítěze individuálních soutěží navíc odměníme také třeba sportovními potřebami s tématikou domovského klubu Vlci Žďár. Chybět nebude rovněž skvělé občerstvení včetně grilovaných specialit,“ uvedl Roman Bednář.

Žďár nad Sázavou ovládne 17. ročník turnaje ve streetballu

Hlavní zprávy

Japonská Mazda MX-5 je nesmrtelná. Její milovníci zažijí o víkendu Rozkoš

vydáno 19. června 2024  17:20

Už za pár dní se bude okresem Náchod ozývat zvuk stovek motorů automobilů značky Mazda MX-5. Po pěti letech si tu totiž předposlední červnový víkend dají...  celý článek

Z Dlážděné je asfaltová. Rekonstrukci tratě u Masarykova nádraží se povedlo dokončit dřív

vydáno 19. června 2024  11:00

V Havlíčkově a Dlážděné ulici se má dnes brzy ráno po necelých dvou měsících opět začít ozývat cinkání tramvají. Dopravní podnik (DPP) zde totiž...  celý článek

Stopy po okupačních kulkách, které vydržely na fasádě a také vlajkodržáky na Letné

vydáno 16. června 2024  11:30

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

České pivovary kráčejí k udržitelnosti a zároveň se snaží šetřit životní prostředí

vydáno 15. června 2024  8:32

Radegast chce zadržet v krajině více vody, než sám spotřebuje. Tento projekt přijde na miliony korun. Plzeňský Prazdroj zase vyvinul úspornější chladič...  celý článek