metro.cz

Počasí v Praze

-7 °C / 0 °C

Úterý 7. února 2023. Svátek má Veronika

Větší foto
Kolportéři rozdávají deník Metro v ulicích. | foto: Metro.cz

Mimořádný úvodník: Jdeme za vámi do ulic!

  15:54
Nebojte, to není výzva k revoluci. I když vlastně trochu ano. Začátkem července jsme vstoupili do 25. sezony vydávání deníku Metro, posílali jste nám gratulace i s fotkami, na kterých čtete náš zdarma rozdávaný tisk. Příští léto oslavíme čtvrt století na trhu. S dárkem pro nás si hlavu nelamte, protože už ho máme – jste to vy sami. Není to zbytečný patos, pro deník rozdávaný zdarma jsou spokojení čtenáři tím největším bohatstvím. A přinášíme důkaz, že to myslíme vážně.

Jdeme s titulem blíže k vám, přímo do pražských ulic. Už dnes vám kolportéři nadělili speciální vydání Metra, které je věnované pohodovému létu s tipy na skvělou dovolenou, výlety i aktivity, které jste ještě nezažili.

A dali vám ho do ruky přímo na chodníku, protože jsme v Praze zvětšili náš akční rádius a vyrazili tam, kde se nejvíce pohybujete. Tým kolportérů jsme masivně posílili, mnohé jsme vybavili jízdními koly, aby u vás s čerstvým vydáním byli ráno včas, ale také třeba i během odpolední špičky.

Podobné kroky učinily i jiné zdarma rozdávané noviny ve světě, zejména v covidové době se totiž přesuny lidí ve městech trochu změnily, pokles přepravených lidí hlásily veřejné dopravní prostředky, naopak u obchodních center a na důležitých tepnách metropolí lidí přibylo.

Od srpna nás tedy najdete na mnoha místech přímo v ulicích, v souvislosti s tím také zvyšujeme náklad. Věříme, že vás tento zelený metrácký „atak“ potěší!

Komentáře

Hlavní zprávy

Končí vám platnost řidičáku? Výměnu vyřešíte on-line. Žádost je zdarma, musíte mít „datovku“

vydáno 7. února 2023  5:22

Jste Pražan a k tomu řidič? Pak se raději pořádně podívejte do své dokladové peněženky. Více než 868 tisícům řidičů totiž letos skončí platnost jejich...  celý článek

RECENZE: Nový snímek Korzet ukazuje proslulou císařovnu Sissi ve zralém věku

vydáno 6. února 2023  10:22

Hlavní roli ztvárnila herečka Vicky Kriepsová.  celý článek

Koho skolí infarkt dřív? Ženy chrání hormony, muži dokáží rozpoznat příznaky

vydáno 6. února 2023  5:56

Statistiky dožití hovoří ve prospěch žen. Obě pohlaví se vzájemně špičkují, kdo koho utrápí dřív a proč je víc vdov než vdovců.  celý článek

Ve Světozoru se psala historie. Dnes kino láká na operu nebo třeba na Terryho ponožky

vydáno 5. února 2023  16:43

Seriál o zajímavých pražských biografech pokračuje nedaleko Václavského náměstí. Světozor má hned tři sály. Prohlídka kina začíná exkurzí do minulosti.  celý článek