metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 18 °C

Středa, 29. září 2021. Svátek má Michal.

Větší foto
Kolportéři rozdávají deník Metro v ulicích. | foto: Metro.cz

Mimořádný úvodník: Jdeme za vámi do ulic!

  15:54
Nebojte, to není výzva k revoluci. I když vlastně trochu ano. Začátkem července jsme vstoupili do 25. sezony vydávání deníku Metro, posílali jste nám gratulace i s fotkami, na kterých čtete náš zdarma rozdávaný tisk. Příští léto oslavíme čtvrt století na trhu. S dárkem pro nás si hlavu nelamte, protože už ho máme – jste to vy sami. Není to zbytečný patos, pro deník rozdávaný zdarma jsou spokojení čtenáři tím největším bohatstvím. A přinášíme důkaz, že to myslíme vážně.

Jdeme s titulem blíže k vám, přímo do pražských ulic. Už dnes vám kolportéři nadělili speciální vydání Metra, které je věnované pohodovému létu s tipy na skvělou dovolenou, výlety i aktivity, které jste ještě nezažili.

A dali vám ho do ruky přímo na chodníku, protože jsme v Praze zvětšili náš akční rádius a vyrazili tam, kde se nejvíce pohybujete. Tým kolportérů jsme masivně posílili, mnohé jsme vybavili jízdními koly, aby u vás s čerstvým vydáním byli ráno včas, ale také třeba i během odpolední špičky.

Podobné kroky učinily i jiné zdarma rozdávané noviny ve světě, zejména v covidové době se totiž přesuny lidí ve městech trochu změnily, pokles přepravených lidí hlásily veřejné dopravní prostředky, naopak u obchodních center a na důležitých tepnách metropolí lidí přibylo.

Od srpna nás tedy najdete na mnoha místech přímo v ulicích, v souvislosti s tím také zvyšujeme náklad. Věříme, že vás tento zelený metrácký „atak“ potěší!

Komentáře

Hlavní zprávy

Požitek ze skateboardingu je nádherná věc, říká trenér Martin Hořák

vydáno 28. září 2021  17:54

Jednatřicetiletý trenér skateboardingu Martin Hořák má na ruce vytetovaný nápis Skate is My Life. Tomuto sportu se věnuje už dvaadvacet let i jako aktivní...  celý článek

Opravdu nám scházejí všechny stavby, které jsme bourali? A ještě zbouráme?

PRAHA? AHA!
vydáno 28. září 2021  16:05

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Český unikát. Podívejte se přímo do kladenských věžáků

vydáno 27. září 2021  5:06

Přijeďte na vlastní kůži zažít, že Kladno není jen kolébkou hokejových nadějí, ale nabízí mnohem víc.  celý článek

Autobusoví šotoušové měli svátek. V Letňanech se konala přehlídka

vydáno 27. září 2021  4:47

Čtvrtý ročník Autobusového dne PID potěšil v sobotu v Praze všechny milovníky veřejné dopravy. Na autobusovém terminálu u stanice metra Letňany se konala...  celý článek

Vaše fotky z Prahy