metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Úterý 17. května 2022. Svátek má Aneta

Větší foto
Kolportéři rozdávají deník Metro v ulicích. | foto: Metro.cz

Mimořádný úvodník: Jdeme za vámi do ulic!

  15:54
Nebojte, to není výzva k revoluci. I když vlastně trochu ano. Začátkem července jsme vstoupili do 25. sezony vydávání deníku Metro, posílali jste nám gratulace i s fotkami, na kterých čtete náš zdarma rozdávaný tisk. Příští léto oslavíme čtvrt století na trhu. S dárkem pro nás si hlavu nelamte, protože už ho máme – jste to vy sami. Není to zbytečný patos, pro deník rozdávaný zdarma jsou spokojení čtenáři tím největším bohatstvím. A přinášíme důkaz, že to myslíme vážně.

Jdeme s titulem blíže k vám, přímo do pražských ulic. Už dnes vám kolportéři nadělili speciální vydání Metra, které je věnované pohodovému létu s tipy na skvělou dovolenou, výlety i aktivity, které jste ještě nezažili.

A dali vám ho do ruky přímo na chodníku, protože jsme v Praze zvětšili náš akční rádius a vyrazili tam, kde se nejvíce pohybujete. Tým kolportérů jsme masivně posílili, mnohé jsme vybavili jízdními koly, aby u vás s čerstvým vydáním byli ráno včas, ale také třeba i během odpolední špičky.

Podobné kroky učinily i jiné zdarma rozdávané noviny ve světě, zejména v covidové době se totiž přesuny lidí ve městech trochu změnily, pokles přepravených lidí hlásily veřejné dopravní prostředky, naopak u obchodních center a na důležitých tepnách metropolí lidí přibylo.

Od srpna nás tedy najdete na mnoha místech přímo v ulicích, v souvislosti s tím také zvyšujeme náklad. Věříme, že vás tento zelený metrácký „atak“ potěší!

Komentáře

Hlavní zprávy

První den oprav na Barranďáku? Auta stála jen na Strakonické

vydáno 16. května 2022  15:30

Ostře sledovaná oprava Barrandovského mostu započala. Na očekávaný dopravní kolaps nedošlo.  celý článek

Na svou exkluzivní trať z Královky na Zvonařku se vrací nostalgická linka číslo 23

vydáno 16. května 2022  12:20

Nostalgická linka jezdí po stejné trase jako před přerušením provozu v březnu 2020.  celý článek

Vadí nám zmatené přípravy, říká k opravě Barrandovského mostu starosta Prahy 13 Vodrážka

vydáno 16. května 2022  4:06

Jedna z nejsledovanějších a zároveň nejdůležitějších oprav v historii hlavního města – Barrandovského mostu dnes započala. Vedení magistrátu je v...  celý článek

Komerční sdělení

Snapbacks liga amerického fotbalu se vrací na Bazaly

vydáno 16. května 2022

ISMM Ostrava Steelers v rámci 3. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu přivítají na Bazalech Brno Alligators. Dohrávku kola nejvyšší ligy odvysílá 22....  celý článek