metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / 2 °C

Pondělí, 29. listopadu 2021. Svátek má Zina.
Mínus 200? To zahřeje! Nordic Telecom přichází s vánočními slevami | foto: Nordic Telecom s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mínus 200? To zahřeje! Nordic Telecom přichází s vánočními slevami

Komerční sdělení Hřejivá vánoční nadílka je tady! Telekomunikační operátor Nordic Telecom nyní nabízí pevný internet a Nordic TV ještě výhodněji. Noví zákazníci tak mohou využít hřejivé slevy, které v zimním období určitě přijdou vhod.

Každý nový zákazník Nordic Telecomu, který si v období od 16. listopadu do 31. ledna objedná služby pevného internetu, získá slevu 200 Kč měsíčně na půl roku. Akce se vztahuje na všechny technologie připojení fixního internetu (5G-ready, Optika, LAN i Wi-Fi). V případě internetového připojení přes technologii DSL platí na stejnou dobu sleva 100 Kč měsíčně.

Na Nordic TV - digitální televizi se spoustou chytrých funkcí - dostanou noví zákazníci slevu 100 Kč měsíčně na půl roku.

Když si navíc zákazník sestaví balíček (libovolný internetový tarif a Nordic TV), získá nejen slevu 300 Kč měsíčně na půl roku (200 Kč na internetové připojení a 100 Kč na TV), ale navíc dostane i trvalou slevu 50 Kč na Nordic TV.

Např. při objednávce balíčku služeb Nordic 5G 100 + Nordic TV HD může nový zákazník ušetřit za půl roku až 2100 Kč. Přehled Nordic tarifů pevného internetu dostupných přímo na vaší adrese najdete na www.nordictelecom.cz.

Česká společnost se severskými hodnotami

Nordic Telecom je ryze česká společnost, kterou se severem pojí hodnoty společenské zodpovědnosti, respektu k přírodě a svobody. Společnost vyrostla ze znalosti lokálních poskytovatelů internetu a usiluje o vytvoření alternativy k velkým operátorům. Ještě důležitější je pro ni ale férový a vstřícný přístup k zákazníkům. Všechny Nordic služby jsou bez závazku a datových limitů.

Hlavní zprávy

Tady žádné domy nebudou. Paví vrch nezastaví kvůli dubům

vydáno 28. listopadu 2021  11:34

Stavět? Nestavět? Odolávat je pro městské části někdy nesnadné. Za poslední půlrok dala Praha 5 několikrát stopku výstavbě v zeleni.  celý článek

„Hadí směs je tajná, hlídáme si složení jako recept becherovky“

vydáno 28. listopadu 2021  8:24

Český sklářský design má novou značku. Anna Jožová a Vlastimil Šenkýř, spolužáci z pražské UMPRUM, si řekli, že společné nápady zrealizují ve společné...  celý článek

„Většinu bytů kupujeme pro sebe. Virus mění trh“

vydáno 27. listopadu 2021  7:26

Činnost developerské firmy Sekyra Group sahá daleko za hranice hlavního města. U budoucí pražské čtvrti Smíchov City v páté městské části stavějí a budou...  celý článek

MasterChef je opět u konce. Nenáviděnou Pavlínu nahradila Slovenka Besky a Tymiaan

Strážce streamu
vydáno 26. listopadu 2021  14:00

STRÁŽCE STREAMU Kulinářská show MasterChef Česko, která se v tuzemsku těší nemalé oblibě, dospěla tento týden opět ke svému konci. Vítězkou se stala šestadvacetiletá...  celý článek

Vaše fotky z Prahy