metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 0 °C

Čtvrtek, 3. prosince 2020. Svátek má Svatoslav.
NicoElNino / Shutterstock.com
NicoElNino / Shutterstock.com | foto: Metro.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Míříte na dovolenou? Tihle pomocníci by vám mohli vytrhnout trn z paty

30. června 2019  12:59
Komerční sdělení Školní rok už končí a děti i rodiče se těší na prázdniny. A jak si je užít se vším všudy? Stačí, když si s sebou zabalíte několik šikovných vychytávek. My dnes pro vás máme tipy z oblasti těch elektronických. Poradí si s vašimi požadavky na komfort, bezpečí i trochu té zábavy ve chvílích, kdy vám počasí zrovna nepřeje.

Abyste mohli své zážitky zaznamenat skutečně naplno

I když je pravdou, že moderní mobilní telefony si poradí s fotografováním téměř bez ztráty kytičky, platí to zpravidla jen o pořizování fotografických či video záznamů během optimálních světelných podmínek. Ale pokud chcete zvěčnit třeba odlesky vodní hladiny při západu slunce na Maledivách nebo svůj divoký sjezd písečných dun v Tunisku, určitě se neobejdete bez pořádné outdoorové kamery či fotoaparátu.

Do opravdu krásných fotografií se zkrátka vyplatí něco málo investovat. Můžete klidně vsadit na kompromis v podobě moderních bezzrcadlovek, jež v sobě snoubí výhody maximální kompaktnosti s dobrým výstupem. Skvěle fungují i při maximálním přiblížení.

A outdoorová kamera? Ta se zase může chlubit vysokou odolností proti nárazům i prachu. Nebudou jí vadit ani nejextrémnější podmínky, pokud ji tedy zrovna neutopíte v Mariánském příkopu. Záleží samozřejmě na jejím typu a výši vložené investice. I v té nejjednodušší formě však hrdě obstojí i tam, kde by to už obyčejný mobilní telefon dávno vzdal.

Náš tip: Outdoorové kamery a fotoaparáty nepatří právě mezi drobné investice. Nakupujte je proto tam, kde můžete díky slevovým kupónům získat velmi příjemnou slevu jako bonus. Doporučujeme https://buykers.com/cz/slevove-kody/datart. Tady se totiž pro uplatnění slevy nemusíte registrovat ani zadávat svůj e-mail. Slevový kód stačí zkopírovat do speciálního políčka v objednávce a cena se okamžitě sníží.

Jak vyzrát na počasí a ani chvíli se nenudit

Ne vždy nám matka příroda při našich výletech přeje. A pro děti pak mohou být problémem i dlouhé přejezdy v autě mezi jednotlivými památkami nebo turistickými místy. A jak těmto nepříjemnostem ukázat dlouhý nos?

Pořiďte si třeba přenosný DVD přehrávač. A nenechte se zmýlit názvem. Disky s pohádkami už nepotřebujete, vystačíte si i s USB diskem nebo běžnou paměťovou kartou. Vezměte dětem jejich oblíbené pohádky, nádavkem přibalte své filmy a máte vystaráno.

Navíc ty nejlepší modely dokáží rovněž posloužit i jako jednoduchá herní konzole nebo šikovný internetový terminál. Pro pohodlné sledování přehrávače během jízdy pak doporučujeme přikoupit navíc i praktický držák na sedačku.

Energie vždy, když ji potřebujete

Současné mobilní telefony mají v sobě tolik vychytávek, že je mnohdy můžeme úplně „vybít“ už za jeden jediný den. Jak si s tím však poradit, když se nejbližší zdroj elektřiny nachází až v hotelu, který jste si zabookovali na večer?

Řešení představuje praktická powerbanka. Jde vlastně o takový malý akumulátor, vhodný na cesty. Stačí k ní telefon připojit a ten se bude dobíjet i ve chvílích, kdy ho plně využíváte. Ty nejlepší kapesní powerbanky běžně dosahují kapacity do 10 000 mAh, což vám vystačí přibližně na dvojí dobití vašeho telefonu. A jak je dobít? Úplně stejným způsobem, jako jiná mobilní zařízení.

Náš tip: powerbanky zvládnou bez problémů i dobíjení tabletů. Musíte si však dát pozor na to, jaký model pořídíte. Chtějte vždy ten s výstupním napětím 2,1 A.

A aby toho nebylo málo, na trhu jsou k dostání i modely s nejrůznějšími doplňkovými funkcemi. Chtít můžete například rychlonabíjení nebo praktickou svítilnu. Snadno si tak vyberete powerbanku přesně pro své potřeby. Budete překvapeni, jak užitečná vám během cest může tahle nenápadná drobnost být!

Zdroj obrázku: NicoElNino / Shutterstock.com

Komentáře

Hlavní zprávy

Jako by se ve mně probouzelo zvíře, popisuje své treky mladá poutnice

„Jezdila jsem prstem po mapách a kurzorem po Google Earth a fantazie mi...
vydáno 3. prosince 2020  13:40

O cestování snila Viktorka Hlaváčková už jako malá. Teď si své sny plní. O treku přes Kavkaz sepsala i knihu. Jmenuje se Hory a nekonečno a seženete ji na...  celý článek

Na albu jsem popustil uzdu fantazii, říká operní pěvec Plachetka

Adam Plachetka
vydáno 3. prosince 2020  12:20

Adam Plachetka, jeden z nejznámějších operních pěvců světa, se podruhé pustil do muzikálových vod a nahrál album Music Man. V rozhovoru pro deník Metro...  celý článek

Teplouš měl být milý, ne útočný, říká zakladatel firmy Rybízák

Zakladatel firmy Rybízák Petr Čerňanský
vydáno 3. prosince 2020  10:21

Ovocná vína Petra Čerňanského zaplnila před lety tak trochu díru na trhu. Jeho firma Rybízák nedávno spustila prodej až v Anglii a v listopadu poslala do...  celý článek

Muzea a galerie se otevírají. Množství lidí pohlídají kustodi

Už v září museli nosit lidé v galeriích i muzeích roušky.
vydáno 3. prosince 2020  9:22

V rámci rozvolňování otevírá své brány také mnoho památek. Kolem omezení ale panují rozpaky.  celý článek

Vaše fotky z Prahy