metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 18 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata

Model poháněný novými energiemi společností HAVAL H6 HEV s technologií GWM L.E.M.O.N. DHT debutuje na soutěži Rugby World Cup Sevens 2022

  9:21
Pao-ting (Čína) 19. září 2022 PROTEXT/PRNewswire) - Dne 9. září se na soutěži Rugby World Cup Sevens 2022 poprvé objevilo vozidlo HAVAL H6 HEV vybavené systémem GWM L.E.M.O.N. DHT. Jde o první vozidlo poháněné novými energiemi, které společnost GWM uvedla na jihoafrický trh.

Před stadionem v Kapském Městě vzbudil model HAVAL H6 HEV velkou pozornost diváků. Někteří z nich se vyjádřili, že se jim líbí exteriér modelu a ptali se na konfiguraci a datum uvedení na trh.

"Doufáme, že díky němu vstoupíme na jihoafrický trh s novými energiemi a přineseme našim zákazníkům zcela nový zážitek z jízdy vozidly poháněnými novými energiemi. V Jižní Africe bude HAVAL H6 HEV brzy k dispozici," říká provozní ředitel společnosti HAVAL v Jižní Africe Conrad Groenewald.

Model je vybaven systémem GWM L.E.M.O.N. DHT s pohonnou jednotkou tvořenou motorem 1,5 T a dvěma motory.

Díky inteligentnímu přepínání řídicího systému může model dosáhnout rovnováhy mezi výkonem a spotřebou paliva v nejrůznějších situacích. Při jízdě po městských komunikacích nízkou rychlostí lze vozidlo řídit v režimu EV nebo sériovém režimu pro dosažení rychlého rozjezdu a snížení spotřeba paliva.

Tento model poháněný novými energiemi je v současné době k dispozici v Austrálii, Thajsku a dalších regionech.

Známé australské automobilové médium CarExpert po testovací jízdě uvedlo: "HAVAL H6 HEV je dobré hybridní SUV. Chytře přepíná mezi benzinovým a elektrickým pohonem, což představuje skvělou kombinaci výkonu a hospodárnosti a dosahuje překvapivé rychlosti, kdykoliv je to potřeba."

Jak vyplývá z údajů o prodejích, které společnost zveřejnila, HAVAL H6 HEV se na konci července letošního roku umístil na prvním místě na thajském trhu s SUV třídy C, kde se udržel po dobu celkem 10 měsíců od svého uvedení na trh.

Platforma L.E.M.O.N. DHT je nezávisle navržená a vyvinutá společností GWM a mezi její výhody patří vysoká integrace, vysoká inteligence i vysoká přizpůsobivost. Prostřednictvím inteligentního řídicího systému dokáže na základě různých situací při jízdě automaticky přepínat jízdní režimy, jako je EV, paralelní sériové připojení, sériové připojení a rekuperace energie.

Díky tomu vozidlo uživatelům umožňuje úspornou jízdu v městských podmínkách i skvělé zážitky při jízdě vysokou rychlostí. Systém lze využít jak v architektuře HEV, tak v PHEV.

V srpnu letošního roku společnost GWM HAVAL oficiálně oznámila, že zahájila celkovou transformaci a vydala se cestou nových energií. Společnost plánuje do roku 2025 zvýšit podíl prodeje vozidel poháněných novými energiemi na 80 %.

HAVAL, podporovaný technologií GWM L.E.M.O.N. DHT bude vyrábět další SUV poháněná novými energiemi pro uživatele po celém světě, která se nejen přizpůsobí jejich zvyklostem při používání vozidel na fosilní paliva, ale také zmírní obavy z dojezdu a bezpečnosti těchto vozidel.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1900664/image_1.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek